مجله تفر یحی آموزشی

دیزاین شمع درمنزل ویژه ی سال۹۵ Reviewed by Momizat on . با آموزش تزیین شمع برای سفره ی هفت سین 95با روبان و یراق مرواریدی به طبع زیبایی خاصی به سفره ی هفت سین پر از سلیقه و صالت شما خانم های ایرانی خواهد بخشید.  آموز با آموزش تزیین شمع برای سفره ی هفت سین 95با روبان و یراق مرواریدی به طبع زیبایی خاصی به سفره ی هفت سین پر از سلیقه و صالت شما خانم های ایرانی خواهد بخشید.  آموز Rating:
شما اینجا هستید: خانه » راز و رمز خانه داری » هنر در خانه » دیزاین شمع درمنزل ویژه ی سال۹۵

دیزاین شمع درمنزل ویژه ی سال۹۵

محبوب کن - فیس نما

با آموزش تزیین شمع برای سفره ی هفت سین ۹۵با روبان و یراق مرواریدی به طبع زیبایی خاصی به سفره ی هفت سین پر از سلیقه و صالت شما خانم های ایرانی خواهد بخشید.

شمع3

 آموزش تزیین شمع با وسایل ساده برای تزیین سفره هفت سین برای تزیین بهتر سفره ی هفت سین پیشنهاد این بخش از کافه سون به شماست.

اگر قصد دارید تزیین شمع سفره هفت سین امسال را خودتان دست بگیرید پس ایده های ساده اما شیک این بخش گزینه ای مناسب است که می تواند الهام بخش تزیین شمع سفره ی هفت سین سال ۹۵ باشد.

برای تزیین شمع سفره هفت سین ۹۵ نیاز به وسایل خاصی ندارید و به راحتی با مقداری روبان – برچسب حرارتی – چسب – یک شمع ساده – یراق مرواریدی – گل های برجسته که ا حرارت می چسبند دارید.

مراحل تزیین شمع سفره هفت سین را به صورت تصویری مشاهده کنید.

آموزش تزیین شمع سفره هفت سین

شمع2 شمع1 شمع 7 شمع3 شمع4 شمع5

۵۲۸ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا