مجله تفر یحی آموزشی

تزیین کامل یک سفره ی هفت سین95 درمنزل ,یک ایده ی فوق العاده Reviewed by Momizat on . آموزش تزیین سفره هفت سین جدید و زیبا و چیدمان هفت سین : آموزش تزیین سفره هفت سین جدید و متنوعی که در این مطلب قصد داریم معرفی نماییم کاملا به صورت خلاقانه و با آموزش تزیین سفره هفت سین جدید و زیبا و چیدمان هفت سین : آموزش تزیین سفره هفت سین جدید و متنوعی که در این مطلب قصد داریم معرفی نماییم کاملا به صورت خلاقانه و با Rating:
شما اینجا هستید: خانه » راز و رمز خانه داری » هنر در خانه » تزیین کامل یک سفره ی هفت سین95 درمنزل ,یک ایده ی فوق العاده

تزیین کامل یک سفره ی هفت سین95 درمنزل ,یک ایده ی فوق العاده

آموزش تزیین سفره هفت سین جدید و زیبا و چیدمان هفت سین :

آموزش تزیین سفره هفت سین جدید و متنوعی که در این مطلب قصد داریم معرفی نماییم کاملا به صورت خلاقانه و با استفاده از وسایل ساده چیده شده است و میتواند انتخاب مناسبی برای همه کسانی باشد که به دنبال جدیدترین ایده ها برای چیدن سفره هفت سین هستند. در ادامه با آموزش مرحله به مرحله و کلمل تزیین این سفره هفت سین خلاقانه و شیک همراه ما باشید و از ایده های مطرح شده نهایت استفاده را ببرید.

آموزش تزیین سفره هفت سین جدید و زیبا و چیدمان هفت سین :

همانطور که گفتیم در این مطلب قصد داریم به آموزش تزیین سفره هفت سین با روشی کاملا خلاقانه و ابداعی بپردازیم که با استفاده از آن می توانید متفاوت ترین سفره هفت سین را برای سال جدید داشته باشید. در چیدمان این سفره هفت سین از تنگ های شیشه ایی در سایز های مختلف به عنوان ظرف اصلی استفاده شده است و این تنگ ها بر روی مکعب های چوبی قرار گرفته است. در این طراحی سعی نموده ایم برای ایجاد تنوع سین های مورد نظر را بر روی تنگ ها قرار دهیم و همچنین برای اینکه ظروف خیلی ساده نباشد از گل های کریستالی برای تزیین آنها استفاده کرده ایم. در ادامه نمونه هایی از تزیین ظروف برای این سفره هفت سین را مشاهده می فرمایید.امیدواریم از آموزش تزیین سفره هفت سین خلاقانه و زیبا لذت برده باشید. پیشنهاد میکنیم با مراجعه به بخش هفت سینسایت هنر در خانه از دیگر مطالب و مدل ها و همچنین آموزش های متنوع در رابطه با چیدمان و تزیینات هفت سین دیدن فرمایید.شس شض شظ شلب شلفقث شیب شبقث شث

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا