مجله تفر یحی آموزشی

آموزش تزئین سفره هفت سین نوروز امسال 95 Reviewed by Momizat on . آموزش تزئین سفره هفت سین نوروز امسال 95 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"آموزش تزئین سفره هفت سین نوروز امسال 95" دکوراسیون سبزه نوروز ۱۳۹۵ سفره هفت سین نوروز ۱ آموزش تزئین سفره هفت سین نوروز امسال 95 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"آموزش تزئین سفره هفت سین نوروز امسال 95" دکوراسیون سبزه نوروز ۱۳۹۵ سفره هفت سین نوروز ۱ Rating:
شما اینجا هستید: خانه » راز و رمز خانه داری » مهارتهای زندگی » آموزش تزئین سفره هفت سین نوروز امسال 95

آموزش تزئین سفره هفت سین نوروز امسال 95

آموزش تزئین سفره هفت سین نوروز امسال 95

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”آموزش تزئین سفره هفت سین نوروز امسال 95″

دکوراسیون

تزیین یکی از سفره های سنتی ، بنام هفت سین را برای شما آموزش می دهیم ، ایرانیان باید بدانند که هر کدام از سفره های سنتی نشانگر فرهنگ مملکت ما ایران است…. عکس مربوط به این مقاله نیست و صرفا جهت زیبایی قرار داده شده است.

مقدمه :

تزیین یکی از سفره های سنتی ، بنام هفت سین را برای شما آموزش می دهیم ، ایرانیان باید بدانند که هر کدام از سفره های سنتی نشانگر فرهنگ مملکت ما ایران است. در این سفره از ظروف پایه دار استفاده می کنیم. مقداری تور را خرد کرده و داخل این ظرف قرار میدهیم. از قبل با استفاده از گلهای چینی و اطلسی ، گل کیمیا را درست کرده ، وسط آن را پرچم گذاشته ، با رنگهای تیوپ روغنی آنها را رنگ کرده و داخل ظروف پایه دار قرار می دهیم.

مقداری آب داخل کاسه ریخته ، شمع را درون آن قرار می دهیم، قرآن را به منظور خوش یمن بودن در کنار سفره قرار می دهیم. سرکه ، سمنو، سیر ، سکه ، سنجد ، اسفند و سیب را داخل ظروف پایه دار می گذاریم. در یک ظرف پایه دار، سبزه درست می کنیم و اطراف آنرا با گلهای چینی و خمیرهای فانتزی تزیین می کنیم. سکه ها را داخل ظرف پایه دار که با گل تزئین شده ، قرار می دهیم. تخم مرغها را ابتدا آب پز کرده ( داخل آب یا قاشق نمک و یک قاشق سرکه اضافه می کنیم تا پوست تخم مرغها ترک نخورد) سپس رنگ آمیزی می کنیم و داخل ظروف پایه دار قرار می دهید.7sin-10

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا