مجله تفر یحی آموزشی

نکاتی مهم درباره سبزیجات+اهمیت خرد کردن سبزیجات Reviewed by Momizat on . خرد کردن بیش از حد سبزی ها موجب از بین رفتن ویتامین C آنها می شود و اگر ویتامین C در معرض هوا قرار بگیرد، از بین می رود.فلفل دلمه ای حاوی اسیدفولیک است و این وی خرد کردن بیش از حد سبزی ها موجب از بین رفتن ویتامین C آنها می شود و اگر ویتامین C در معرض هوا قرار بگیرد، از بین می رود.فلفل دلمه ای حاوی اسیدفولیک است و این وی Rating:
شما اینجا هستید: خانه » راز و رمز خانه داری » مهارتهای زندگی » نکاتی مهم درباره سبزیجات+اهمیت خرد کردن سبزیجات

نکاتی مهم درباره سبزیجات+اهمیت خرد کردن سبزیجات

۳۰۰۱۱۹۱

خرد کردن بیش از حد سبزی ها موجب از بین رفتن ویتامین C آنها می شود و اگر ویتامین C در معرض هوا قرار بگیرد، از بین می رود.فلفل دلمه ای حاوی اسیدفولیک است و این ویتامین از گرفتگی رگ ها و بروز بیماری های قلبی به خصوص در بیماران دیابتی جلوگیری می کند.

نکاتی مهم درباره سبزیجات+اهمیت خرد کردن سبزیجات

اسید فولیک موجود در فلفل دلمه ای موجب کاهش ماده ای به نام هموسیستئین در خون می شود و باید یادآوری شود که افزایش بیش از حد هموسیستئین می تواند موجب تخریب رگ های خونی و افزایش احتمال سکته قلبی شود.

فلفل دلمه ای بلافاصله بعد از خرد کردنباید مصرف شود، به دلیل اینکه ویتامین C وقتی در معرض هوا قرار بگیرد (با خرد کردن)، از بین می رود و خرد کردن بیش از حد سبزی ها موجب از بین رفتن ویتامین C آنها می شود.

فلفل دلمه ای قرمز رنگ شامل مقدار فراوانی بتاکاروتین (بتاکاروتین می تواند در بدن تبدیل به ویتامین A شود) و بیوفلاونید است و از آنتی اکسیدان ها محسوب می شود، می تواند از فعالیت رادیکال های آزاد جلوگیری کند که از سرطان و بیماری های قلبی پیشگیری می کند.

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا