مجله تفر یحی آموزشی

عوامل تاثیرگذار بر روابط زناشویی Reviewed by Momizat on . عوامل تاثیرگذار بر روابط زناشویی   آیا شما می دانید مشکلات حل نشده در رابطه زناشویی، یکی از شایع ترین کُشنده های میل جنسی محسوب می شود؟ برای زنان، نزدیکیِ عوامل تاثیرگذار بر روابط زناشویی   آیا شما می دانید مشکلات حل نشده در رابطه زناشویی، یکی از شایع ترین کُشنده های میل جنسی محسوب می شود؟ برای زنان، نزدیکیِ Rating:
شما اینجا هستید: خانه » راز و رمز خانه داری » مهارتهای زندگی » عوامل تاثیرگذار بر روابط زناشویی

عوامل تاثیرگذار بر روابط زناشویی

عوامل تاثیرگذار بر روابط زناشویی

 

آیا شما می دانید مشکلات حل نشده در رابطه زناشویی، یکی از شایع ترین کُشنده های میل جنسی محسوب می شود؟ برای زنان، نزدیکیِ عاطفی یک جزء اصلی در میل جنسی است.

وب سایت نی‌نی بان: برای اینکه میزان استرس خود را تحت کنترل داشته باشید، شیوه های مهار استرس را بیاموزید یا از توصیه های یک مشاور یا پزشک استفاده کنید.
عوامل موثر بر رضایت از رابطه زناشویی

عوامل موثر بر رضایت از رابطه زناشویی
عوامل تاثیرگذار بر روابط زناشویی

آیا شما می دانید مشکلات حل نشده در رابطه زناشویی، یکی از شایع ترین کُشنده های میل جنسی محسوب می شود. برای زنان، نزدیکیِ عاطفی یک جزء اصلی در میل جنسی است. اختلاف پنهانی و نارضایتی بیان نشده، اشکال در برقراری ارتباط، خیانت کردن به اعتماد همسر و سایر موانعِ رابطه صمیمی، می تواند میل جنسی را از بین ببرد.ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید…


وقتی سقط جنین تبدیل به تجارت می شود

عوامل موثر بر رضایت از رابطه زناشویی

سکوت مسئولان در قبال مراکز زیر زمینی سقط جنین در شهرها ، اکنون شمار فعالین این مراکزرا بیشتر و به تبع آن میزان سقط جنین غیر قانونی را نیز بیشتر کرده است. با وجود آنکه بارها در رسانه ها، از خظرات مراکز غیر قانونی سقط جنین سخن گفته شده است، اما انفعال در برابر این مراکز که سود هنگفتی را به جیب می زنند، سبب شده تا تجارت نامشروع از سقط جنین گستره بیشتری پیدا کند. پس از آنکه سال قبل، گزارشی درباره مراکز زیر زمینی سقط جنین منتشر شد اما واکنش جدی از سوی مسئولان در قبال سقط های قانونی داده نشد، این بار در گزارشی به گردش مالی تخمینی سقط جنین ها پرداختیم تا شاید مسئولان را از انفعال محسوس خود خارج کند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید…


دلایل ترس از زایمان طبیعی چیست؟

عوامل موثر بر رضایت از رابطه زناشویی

برخی مادران از زایمان می‌ترسند و حاضرند زیر عمل سزارین بروند اما طبیعی زایمان نكنند، یعنی چند ساعت بی‌هوش باشند و وقتی به هوش آمدند، ببینند نوزادشان کنارشان خوابیده است اگر از خیلی از مادران بپرسیم چرا این قدر از زایمان طبیعی می‌ترسید، جواب‌های مختلفی خواهیم شنید؛ از ترس و درد زایمان طبیعی که بگذریم، برخی مادران می‌ترسند به علت فشارهایی که باید برای زاییدن تحمل کنند، بی‌اختیار دچار دفع مدفوع شوند. شاید شما هم مادران را محق بدانید اما متخصصان زنان و کارشناسان مامایی نظری جز این دارند. آنها می‌گویند این عمل طی زایمان، عادی ‌است و نباید اسباب خجالت‌زدگی مادران شود. فیروزه روستا، کارشناس ارشد مامایی در این رابطه توضیح می‌دهد.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید…


گریه بی امان نوزاد، علت چیست؟

عوامل موثر بر رضایت از رابطه زناشویی

قولنج یا کولیک به معنای اسپاسم یا گرفتگی دردناک عضلات است. علت گریه نوزاد در اثر قولنج، دردی است که کودک در ناحیه روده یا شکم احساس می کند. هر چند که روده نوزادان مبتلا به کولیک، سالم به نظر می رسد. به عبارتی، نشانه کولیک، گریه غیرقابل کنترل و مداوم نوزاد است که ظاهرا سالم است و خیلی خوب هم تغذیه می شود. تمام نوزادان گریه می کنند، اما نوزادانی که بیش از سه ساعت در روز و سه یا چهار روز هفته به طور مداوم گریه می کنند به کولیک مبتلا هستند. قولنج عموما در ۲ تا ۴ هفتگی بروز می کند و تا سه ماه طول می کشد، ولی در بعضی موارد نیز بیش از سه ماه به درازا می کشد.ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید…


اصول حمام کردن نوزاد

عوامل موثر بر رضایت از رابطه زناشویی
عوامل تاثیرگذار بر روابط زناشویی
زمان حمام کردن کودک می تواند زمان شاد، مفرح و خاصی باشد که با کودک خود می گذرانید، از طرفی در این زمان باید احتیاط لازم را به خرج دهید و با رعایت توصیه های بهداشتی، عمل حمام کردن کودک خود را به بهترین شکل انجام دهید، اما در برخی موارد به علت ترس کودک از حمام این موضوع به یک مشکل برای والدین تبدیل می شود، که با استفاده از راهکار هایی می توان این مسئله را حل کرد.
عوامل تاثیرگذار بر روابط زناشویی

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا