مجله تفر یحی آموزشی

رازهایی که باعث خوشبختی زن ها می شوند Reviewed by Momizat on . رازهایی که باعث خوشبختی زن ها می شوند می گویند پشت سر هر زن خوشبختی یک مرد قدرتمند ایستاده است اما این مردها هستند که با توجه به ذات و ویژگی های مردانه شان، عاش رازهایی که باعث خوشبختی زن ها می شوند می گویند پشت سر هر زن خوشبختی یک مرد قدرتمند ایستاده است اما این مردها هستند که با توجه به ذات و ویژگی های مردانه شان، عاش Rating:
شما اینجا هستید: خانه » راز و رمز خانه داری » مهارتهای زندگی » رازهایی که باعث خوشبختی زن ها می شوند

رازهایی که باعث خوشبختی زن ها می شوند

رازهایی که باعث خوشبختی زن ها می شوند

می گویند پشت سر هر زن خوشبختی یک مرد قدرتمند ایستاده است اما این مردها هستند که با توجه به ذات و ویژگی های مردانه شان، عاشق قدرتند و از آن لذت می ­برند. یکی از مهم ترین رازهای خوشبختی، پی بردن به این حس و پر و بال دادن به آن البته در قالبی منطقی است. خانم ها باید بدانند که اگر این حس مهم را در همسرشان نادیده بگیرند، باید منتظر باشند که آرام آرام، روابط صمیمانه ای که با همسرشان دارند را از دست بدهند. رازهای خوشبختی یک زن کدامند؟

شما به عنوان یک زن اگر می­خواهید احساس خوشبختی کنید و غرور و قدرت مردانه همسرتان را حفظ کنید، بهتر است به این نکته­ ها توجه کنید:

اعتماد به شوهر یک اصل است

بدون تردید روحیه و اعتماد به نفس، زیر بنای انجام درست هر عملی است. به ویژه اینکه این اعتماد به نفس از طرف یار و همسر کسی به او داده شود. مردان در این زمینه بسیار نیازمند اعتماد همسر خود هستند. اینکه شما با آگاهی از این امر که شوهرتان از عهده کارهای محول شده به او برمی­ آید، موجب مسرت دورنی و تقویت روحیه مرد می ­شود.

بی رو در بایستی صحبت کنید

حرف روراست و رک و مستقیم بهتر از این است که لقمه را دور سر خود بگردانید و آن را با کلی اضافات به طرف مقابل تحویل دهید و هم او و هم خودتان را گیج کنید. درخواست خود را با شوهرتان در میان بگذارید و از او بخواهید که کار مورد نظر شما را انجام دهد. البته نه با تحکم و خشونت. همیشه از در دوستی و راستی وارد شوید. مردان از پیچیدگی و مبهم­ گویی متنفرند. درخواست مستقیم شما بر توانایی شوهرتان در انجام کارها صحه می­ گذارد و این برای مردان بسیار خوشایند است. عشق و دوستی و صمیمیت محصول سخنان و گفتگوهای روراست و سرراست است. با رعایت موارد یاد شده می­ توانید به داشتن زندگی توام با عشق و دوستی امیدوار باشید.  

بگذارید خلوت خودش را داشته باشد

لازم نیست که همیشه بالای سر شوهر خود بایستید و کارهای او را زیر نظر بگیرید. بگذارید لحظاتی با خود خلوت کند. به آنچه دوست دارد فکر کند و نهایت اینکه تمدد اعصاب مردان در همین اتاق ­های فکر تک نفره به دست می آید. زندگی راحت و بدون تنش­ های روحی و روانی نیز نتیجه همین اعصاب راحت و بی­ دغدغه است. پس سعی نکنید این فضای تنفس را از آنها بگیرید.

درآمدتان را به رخ نکشید

یکی از مشکلاتی که گاهی اوقات برای خانم ­های شاغل در زندگی زناشویی پیش می­ آید، این است که آنها گاه درآمد خود را به رخ همسرشان می­ کشند و غرور او را خدشه دار می­ کنند و حس قدرت مالی همسرشان را ضعیف می­ کنند. پس یادتان باشد که نباید با به رخ کشیدن این توانایی خود، توانایی همسرتان را زیر سوال ببرید. این کار در حقیقت تیشه به ریشه خانواده زدن است.

اگر شاغل هستید و در آمد خوبی هم دارید باید بدانید که بسیار زحمت کش هستید و در آمد شما برای همسرتان و زندگی ارزشمند است . چراکه به احتمال زیاد باری از دوش همسرتان برمی دارید و زندگی توام با شادی شما در گرو سلامت روابط درون خانوادگی تان است. با این وجود اجازه دهید که همسرتان احساس کند اداره امور مالی خانواده را او بر عهده دارد.

کسی را با او مقایسه نکنید

در یک کلام، مقایسه زندگی را نابود می­ کند. هستند خانم­ هایی که دائما در حال مقایسه کردن شوهر شان با دیگران هستند. این کار سودی که ندارد هیچ، موجب رنجش پایدار شوهران و برخوردهای عصبی همیشگی در محیط خانواده نیز می­ شود. مهم نیست که دیگران چند خانه یا چند اتومبیل دارند، مهم این است که شما از آنچه دارید، به چه شیوه­ای استفاده می­ کنید. انتقاد و مقایسه دشمن سرسخت صمیمیت و شادابی زندگی است.  

همسر شما بی­ لیاقت نیست

هر انسانی جدا از جنسیت، نیازمند برآورده شدن حس ارزشمندی خود است. اگر راست در چشم همسر خود نگاه کنید و به او بگویید که بی­ لیاقت و بی­ عرضه است، نه تنها او را نابود کرده­اید بلکه مخاطرات جدایی و تنهایی خود را نیز به جان خریده­ اید. عشق محصول حس ارزشمندی طرفین برای یکدیگر است.

کارها را به کاردان بسپارید

لازم نیست همه کارهای خانه را یک تنه انجام دهید. از پرداخت پول آب و برق گرفته تا بردن ماشین به کارواش. این کارها را به همسر خود بسپارید. اجازه بدهید احساس کند ادامه زندگی مشترک در پیوند با او و کارهایی که انجام می دهد، میسر است. پیوسته او را تشویق کنید. از اینکه دقت نظر در انجام کاری دارد، از او تشکر کنید. مهم­تر اینکه هیچگاه از او نخواهید که در آن واحد چند کار را به طور هم زمان انجام دهد. چون که تجربه ثابت کرده است که مردان از انجام چندین کار به طور هم زمان عاجزند. ولی یک کار را به نحو احسن می­ توانند به سرانجام برسانند.

 

رازهایی که باعث خوشبختی زن ها می شوند

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا