مجله تفر یحی آموزشی

سوتی سحر قریشی در برنامه دید در شب رضا رشیدپور Reviewed by Momizat on . سوتی سحر قریشی در برنامه دید در شب رضا رشیدپور امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"سوتی سحر قریشی در برنامه دید در شب رضا رشیدپور" واکنش یک روزنامه نگار به حضور سح سوتی سحر قریشی در برنامه دید در شب رضا رشیدپور امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"سوتی سحر قریشی در برنامه دید در شب رضا رشیدپور" واکنش یک روزنامه نگار به حضور سح Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » خواندنی و دیدنی » سوتی سحر قریشی در برنامه دید در شب رضا رشیدپور

سوتی سحر قریشی در برنامه دید در شب رضا رشیدپور

سوتی سحر قریشی در برنامه دید در شب رضا رشیدپور

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”سوتی سحر قریشی در برنامه دید در شب رضا رشیدپور”

واکنش یک روزنامه نگار به حضور سحر قریشی در “دید در شب”

امید توشه، روزنامه نگار، در واکنش به گاف های سینمایی سحر قریشی در گفتگویی که با رضا رشیدپور داشت واکنش تندی نشان داد و از او خواست به حرفه ای که دارد احترام بگذارد. متن کامل اینستا پست امید توشه را بخوانید:

از شب گذشته که بخشی از گفت‌وگوی #رضا_رشیدپور با #سحر_قریشی را دیدم، نتوانستم حیرتم از این حجم بی‌سوادی و بی‌اطلاعی را کم کنم.
یک بازیگر مثلن پرکار و مورد توجه شاید پذیرفتنی باشد که یوکیانو آمانو و با اغماض، رییس سازمان صدا و سیما را نشناسد، اما نشناختن کوئینتین #تارانتینو و بدتر از آن بجا نیاوردن فرانسیس فورد کاپولا و اشتباه گرفتنش با ال #پاچینو و شاید هم مارلون #براندو شگفت‌آور است.
مثل آنکه فوتبالیستی مشهورترین مربیان فوتبال جهان را نشناسد و با اعتماد به نفس، مزه هم بپراند.
نخواستیم که بازیگران ما با سواد و اهل کتاب و مطالعه باشند، اما برای آنکه یک وقت این‌طور ضایع نشوید، حداقل به حرفه‌ای که از آن به نان و نوا رسیدید، احترام بگذارید و کمی هم فیلم ببینید؛ که اگر دیده بودید نمی‌گفتی تارانتینو شبیه #سرافراز است و فورد #کاپولا را با بازیگران فیلمش اشتباه نمی‌گرفتی.
شگفتا…

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا