مجله تفر یحی آموزشی

عکس ازدواج دختر نیکول کیدمن و تام کروز Reviewed by Momizat on . عکس ازدواج دختر نیکول کیدمن و تام کروز امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس ازدواج دختر نیکول کیدمن و تام کروز" ازدواج دختر نیکول کیدمن و تام کروز ازدواج ایزابل عکس ازدواج دختر نیکول کیدمن و تام کروز امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس ازدواج دختر نیکول کیدمن و تام کروز" ازدواج دختر نیکول کیدمن و تام کروز ازدواج ایزابل Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » خواندنی و دیدنی » عکس ازدواج دختر نیکول کیدمن و تام کروز

عکس ازدواج دختر نیکول کیدمن و تام کروز

محبوب کن - فیس نما

عکس ازدواج دختر نیکول کیدمن و تام کروز

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”عکس ازدواج دختر نیکول کیدمن و تام کروز”

ازدواج دختر نیکول کیدمن و تام کروز

marry

ازدواج ایزابلا دختر تام کروز و نیکول کیدمن این روزها حرف و حدیث های فراوانی را به همراه داشته است. کسی به طور قطع اعلام نکرده که آیا تام کروز در مراسم بوده یا خیر اما قطعا نیکول کیدمن، در عروسی دخترش شرکت نکرده و نه تنها حضور نداشته که اصلا خبر هم نداشته و قرار هم نبوده که خبر داشته باشد. گزارش هایی مبنی بر این هم هست که حتی تام کروز هم نباید حضور پیدا می کرده اما در نهایت باز هم ساینتولوژی کار خودش را کرده. مراسم ازدواج ایزابلا و همسرش مکس پارکر به گزارش منابع موثق یکی دیگر از برنامه هایی بوده که کلیسای ساینتولوژی آن را برگزار کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم در این باره توجه کنید لطفا:

 دختر تام کروز و نیکول کیدمن در حالی به تازگی خانه بخت رفته که حواشی بزرگ مراسم ازدواجش صدای منتقدان حقوق خانواده را هم در آورده.

ایزابلا نمی خواسته تام کروز و نیکول کیدمن در مراسمش حضور پیدا کنند اما شنیده می شود تام کروز حضور داشته. اما هنوز تایید رسمی بر این خبر وجود ندارد. گفته می شود کروز در واقع حضور خودش را خریداری کرده چرا که هزینه هتل لوکس برگزاری مراسم را داده و البته از آنجایی که این مراسم تحت نظر ساینتولوژی برگزار می شده حضور بزرگ ترین چهره این آیین خود ساخته باید در مراسم می‌بود. ایزابلا و برادرش کانر در سال ۱۹۹۰ توسط تام کروز و نیکول کیدمن به فرزند خواندگی پذیرفته شدند. آنها بعد از طلاق پدر و مادرشان و خروج نیکول کیدمن از کلیسای ساینتولوژی همراه پدرشان و تابع این کلیسا باقی ماندند. گفته می شود به دلیل خروج نیکول کیدمن از کلیسای ساینتولوژی، وی حتی اگر می خواست هم نمی توانست در عروسی دخترش شرکت کند چون حضور وی در این مراسم ممنوع بوده است. عده‌ای از مدافعان حقوق خانواده در اقدامی جالب توجه به این ازدواج انتقادات شدیدی در فضای مجازی داشته اند و آن را نمونه ای از یک عمل نامناسب می دانند. مهم ترین مسئله ای که این گروه عنوان می کنند به همین عدم حضور پدر و مادر در ازدواج هایی به این صورت بر می‌گردد. آنها حضور نیکول کیدمن در مراسم را حق طبیعی وی می‌دانند و عدم اطلاع وی از مراسم عروسی دخترش را غیر قابل بخشش توصیف می کنند.

۱,۲۹۲ total views, 2 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا