مجله تفر یحی آموزشی

علت بازداشت سوشا مکانی/شاکی خصوصی سوشا مکانی Reviewed by Momizat on . علت بازداشت سوشا مکانی/شاکی خصوصی سوشا مکانی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"علت بازداشت سوشا مکانی/شاکی خصوصی سوشا مکانی" سوشا مکانی که امروز در دادسرای فرهنگ علت بازداشت سوشا مکانی/شاکی خصوصی سوشا مکانی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"علت بازداشت سوشا مکانی/شاکی خصوصی سوشا مکانی" سوشا مکانی که امروز در دادسرای فرهنگ Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » خواندنی و دیدنی » علت بازداشت سوشا مکانی/شاکی خصوصی سوشا مکانی

علت بازداشت سوشا مکانی/شاکی خصوصی سوشا مکانی

علت بازداشت سوشا مکانی/شاکی خصوصی سوشا مکانی

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”علت بازداشت سوشا مکانی/شاکی خصوصی سوشا مکانی”

سوشا مکانی که امروز در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافته بود پس از ارائه توضیحاتی درباره انتشار عکس‌های خصوصی‌اش در شبکه‌های اجتماعی، بازداشت شد.

چند وقت پیش عکس‌هایی از دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس منتشر شده بود. گفته می‌شود مکانی شاکی خصوصی هم دارد.

مکانی پس از قرار بازداشت بازپرس، به این حکم اعتراض کرد ولی با این حال باید راهی زندان شود و ظرف چند روز آینده حکم نهایی وی صادر خواهد شد.

ماجرای لو رفتن عکسای شخصی سوشا مکانی همراه با واکنش او

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”ماجرای لو رفتن عکسای شخصی سوشا مکانی همراه با واکنش او”

افرادی سودجو و نامشخص با انگیزه ای نا معلوم اقدام به انتشار عکس های شخصی سوشا مکانی کردند.

makani-cafeseven.net

سوشا مکانی با انشار پیامی در اینستاگرام نسبت به انتشار عکس های خصوصی اش واکنش نشان داد. او نوشته است:« با سلام، چند روزی است یک سری افراد خدانشناس و بیمار شروع به دستبرد زدن به صفحات شخصی هستند این نمونه‌های بی‌اصل و نسب که احساس زرنگی هم می‌کنند بدانند از پخش کردن عکس‌های خانوادگی من سودی نخواهند برد و توجه شان را به قدرت پلیس مملکتی جلب می‌کنم که با قانونش خانواده‌هامون احساس آرامش می‌کنند و به ایرانی بودن خودمون می‌بالیم … مطمئن باشید یک قدم از حق شهروندیم کوتاه نمی‌یام و تا آخر این ماجرا را پیگیری می‌کنم. سربلند و سلامت باشید.»

 

تذکر:

«این رفتار زشت و ناپسند که به سرگرمی گروهی در فضای مجازی بدل شده و انگار هر روز قربانی جدیدی می‌گیرد، با تلاش نیروهای پلیس فضای مجازی بزودی ردیابی می‌شود و با بانیانش برخورد خواهد شد، اما آنچه باید درس عبرتی برای گلری با سابقه ملی باشد، دانش استفاده از فضای مجازی است؛ اینکه او و نزدیکانش باید بدانند انتشار هر عکسی از سوشا در محیط های عمومی چه بازتابی را به همراه می‌آورد؛ درسی که سوشا برایش تاوان سختی را این روزها می‌پردازد و آرامش روانی‌اش را بی‌شک سلب کرده است.»

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا