مجله تفر یحی آموزشی

دانلود تقویم سال 95/طالع سال میمون 95 Reviewed by Momizat on . دانلود تقویم سال 95/طالع سال میمون 95 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"دانلود تقویم سال 95/طالع سال میمون 95"   نوروز ۱۳۹۵ زمان تحویل سال ۹۵ تخم مرغ رنگی۹۵ دانلود تقویم سال 95/طالع سال میمون 95 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"دانلود تقویم سال 95/طالع سال میمون 95"   نوروز ۱۳۹۵ زمان تحویل سال ۹۵ تخم مرغ رنگی۹۵ Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » خواندنی و دیدنی » دانلود تقویم سال 95/طالع سال میمون 95

دانلود تقویم سال 95/طالع سال میمون 95

دانلود تقویم سال 95/طالع سال میمون 95

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”دانلود تقویم سال 95/طالع سال میمون 95″

 

نوروز ۱۳۹۵

زمان تحویل سال ۹۵

تخم مرغ رنگی۹۵

براساس تقویم جلالی، تحویل سال با لحظه اعتدال بهاری یا اعتدال ربیعی آغاز می‌ شود. در دانش ستاره‌ شناسی، اعتدال بهاری در نیم‌ کره شمالی زمین به لحظه‌ای گفته می‌شود که خورشید از صفحه استوای زمین می‌گذرد و به سوی شمال آسمان می‌رود. این لحظه که لحظه اول برج حمل نیز نامیده می‌شود، و در گاه‌ شمارهای هجری خورشیدی، لحظه تحویل سال و تعیین کننده نخستین روز از ماه فروردین بوده و آنرا هرمز روز یا اورمزد روز نامیده و جشن نوروز را برگزار می کنند.

چنانچه آغاز سال، قبل از ظهر و در نیمه اول شبانه روز تحویل شود (همانند سال ۹۵)، همانروز نوروز است و در صورتیکه تحویل سال بعد از ظهر باشد، فردای آن روز، نوروز است. نوروز شمسی در تقویم میلادی با یکی از روزهای ۲۰ ، ۲۱ یا ۲۲ مارس مطابقت دارد. در کشورهایی مانند ایران و افغانستان که گاه‌ شماری هجری خورشیدی به کار برده می‌شود، نوروز، روز آغاز سال نو است. اما در کشورهای آسیای میانه و قفقاز، تقویم میلادی متداول است و نوروز به عنوان آغاز فصل بهار جشن گرفته می‌شود و روز آغاز سال محسوب نمی‌شود.

دانلود تقویم سال 95 برای کامپیوتر

دانلود تقویم سال 95 برای اندروید

taghvim-95_c7_

تقویم سال 1395

فال و طالع بینی سال 1395 سال میمون:

سال ۱۳۹۵ سال میمون می باشد و متولدین سال های ۱۲۸۷، ۱۲۹۹، ۱۳۱۱، ۱۳۲۳، ۱۳۳۵، ۱۳۴۷، ۱۳۵۹، ۱۳۷۱و ۱۳۸۳ نیز در سال میمون به دنیا آمده اند. براساس طالع بینی های چینی و هندی، شعار میمون “من تفریح می کنم” بوده و حیوانی بسیار باهوشی است. این حیوانی بسیار فرخنده و مبارک و سمبل شانس نیز می باشد؛ اکثر افراد متولد سال میمون افرادی سرزنده، قابل انعطاف، و پرذوق و استعداد می باشند. آنها عاشق تحرک و ورزش هستند. آنها برای کمک کردن به دیگران، کار خود را کنار میگذارند. آنها استعداد زیادی در نمایش دادن خود دارند. در کار، خلاقیت بسیار فوق العاده ای از خود بروز می دهند. اگر دهن بینی و کم طاقتی خود را کنار بگذارند، به موفقیت های چشمگیری نائل خواهند شد. این افراد به موارد زیر علاقه مند می باشند :

رنگ: زرد
حیوان: ببر
گیاه: آویشن
طعم: شیرین
ادویه: دارچین
گُل: قاصدک
جواهر تولد: چشم گربه ای
فلز: طلا
رایحه: یاسمین
درخت: چنار
آلت موسیقی: گیتار
عدد شانس: ۱۰
بهترین جفت : موش، اژدها
بدترین جفت :ببر، مار، خوک

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا