مجله تفر یحی آموزشی

انتشار کلیپ رقص سوشا مکانی در شبکه های اجتماعی Reviewed by Momizat on . انتشار کلیپ رقص سوشا مکانی در شبکه های اجتماعی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"انتشار کلیپ رقص سوشا مکانی در شبکه های اجتماعی" در حالی که امروز خبر انتقال سوشا انتشار کلیپ رقص سوشا مکانی در شبکه های اجتماعی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"انتشار کلیپ رقص سوشا مکانی در شبکه های اجتماعی" در حالی که امروز خبر انتقال سوشا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » خواندنی و دیدنی » انتشار کلیپ رقص سوشا مکانی در شبکه های اجتماعی

انتشار کلیپ رقص سوشا مکانی در شبکه های اجتماعی

انتشار کلیپ رقص سوشا مکانی در شبکه های اجتماعی

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”انتشار کلیپ رقص سوشا مکانی در شبکه های اجتماعی”

makani10_cafeseven.net

در حالی که امروز خبر انتقال سوشا مکانی به اوین منتشر شد ساعاتی پیش برخی از شبکه های اجتماعی کلیپی از رقص این دروازه بان را منتشر کردند.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ چند روزی است که دروازه بان پرسپولیس، سوشا مکانی، رسانه ای شده و پس از انتشار عکس های جنجالی از وی پای او به دادگاه و زندان هم باز شد.

در حالی که ساعاتی پیش رسانه ها خبر انتقال سوشا مکانی به زندان اوین را منتشر کردند، ویدئویی از وی در یک مراسم رقص بیرون آمد که حاشیه ها را برای او دوچندان کرد.

 

 

ماجرای لو رفتن عکسای شخصی سوشا مکانی همراه با واکنش او

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”ماجرای لو رفتن عکسای شخصی سوشا مکانی همراه با واکنش او”

افرادی سودجو و نامشخص با انگیزه ای نا معلوم اقدام به انتشار عکس های شخصی سوشا مکانی کردند.

makani-cafeseven.net

سوشا مکانی با انشار پیامی در اینستاگرام نسبت به انتشار عکس های خصوصی اش واکنش نشان داد. او نوشته است:« با سلام، چند روزی است یک سری افراد خدانشناس و بیمار شروع به دستبرد زدن به صفحات شخصی هستند این نمونه‌های بی‌اصل و نسب که احساس زرنگی هم می‌کنند بدانند از پخش کردن عکس‌های خانوادگی من سودی نخواهند برد و توجه شان را به قدرت پلیس مملکتی جلب می‌کنم که با قانونش خانواده‌هامون احساس آرامش می‌کنند و به ایرانی بودن خودمون می‌بالیم … مطمئن باشید یک قدم از حق شهروندیم کوتاه نمی‌یام و تا آخر این ماجرا را پیگیری می‌کنم. سربلند و سلامت باشید.»

 

تذکر:

«این رفتار زشت و ناپسند که به سرگرمی گروهی در فضای مجازی بدل شده و انگار هر روز قربانی جدیدی می‌گیرد، با تلاش نیروهای پلیس فضای مجازی بزودی ردیابی می‌شود و با بانیانش برخورد خواهد شد، اما آنچه باید درس عبرتی برای گلری با سابقه ملی باشد، دانش استفاده از فضای مجازی است؛ اینکه او و نزدیکانش باید بدانند انتشار هر عکسی از سوشا در محیط های عمومی چه بازتابی را به همراه می‌آورد؛ درسی که سوشا برایش تاوان سختی را این روزها می‌پردازد و آرامش روانی‌اش را بی‌شک سلب کرده است.»

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا