مجله تفر یحی آموزشی

کشف چندین سلاح مرگبار از داعش+سلاحهای پنهان +شده در منطقه ی توریستی دراسپانیا+عکس Reviewed by Momizat on . کشف چندین سلاح مرگبار از داعش+سلاحهای پنهان شده در منطقه ی توریستی دراسپانیا+عکس گارد ملی اسپانیا از کشف سلاح های گروه تروریستی داعش در شهر "سئوتا" در اسپانیا خ کشف چندین سلاح مرگبار از داعش+سلاحهای پنهان شده در منطقه ی توریستی دراسپانیا+عکس گارد ملی اسپانیا از کشف سلاح های گروه تروریستی داعش در شهر "سئوتا" در اسپانیا خ Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » خواندنی و دیدنی » کشف چندین سلاح مرگبار از داعش+سلاحهای پنهان +شده در منطقه ی توریستی دراسپانیا+عکس

کشف چندین سلاح مرگبار از داعش+سلاحهای پنهان +شده در منطقه ی توریستی دراسپانیا+عکس

گارد ملی اسپانیا از کشف سلاح های گروه تروریستی داعش در شهر “سئوتا” در اسپانیا خبر داد.

به گزارش کافه سون به نقل از میرور، گارد ملی اسپانیا انباری از سلاح های مرگبار گروه تروریستی داعش را که در شهر توریستی “سئوتا” در اسپانیا زیر خاک مدفون شده بود، کشف کرد.

در این منطقه 2 مسلسل دستی، 4 تفنگ دستی، تعدادی چاقو و یک پرچم گروه تروریستی داعش کشف شد.
سخنگوی گارد ملی اسپانیا پس از کشف این انبار گفت: یک سازمان تروریستی دیگر در خصوص محل این سلاح ها اطلاعاتی در اختیار ما قرار داد.
وزارت کشور اسپانیا نیز امروز در بیانیه ای اعلام کرد این سلاح های کشف شده به عملیاتی در ماه ژانویه (سه ماه پیش) مرتبط بود که به دنبال آن 4 نفر بازداشت شدند.
گفته می شود یک عدد حافظه “یو اس بی” نیز در این انبار کشف شد. کارشناسان اکنون در تلاشند اطلاعات پاک شده آن را بازیابی کنند.
“سئوتا” به دلیل دارا بودن آب و هوای مناسب و مناظر شگفت انگیز، یکی از مکان های محبوب گردشگران انگلیسی محسوب می شود. سئوتا در قاره آفریقا در جنوب تنگه “جبل الطارق” قرار دارد و با کشور مراکش هم مرز است. اسپانیا از ماه سپتامبر سال گذشته میلادی (شهریور 94) بیش از 20 نفر را به ظن همکاری با گروه تروریستی داعش بازداشت کرده است.
کشف سلاح های وحشتناک داعش در منطقه توریستی اسپانیا+ تصاویر

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا