مجله تفر یحی آموزشی

موجودی عجیب و غریب در دریا / صحنه عجیبی که یک ماهیگیر را حیرت زده کرده بود Reviewed by Momizat on . به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : یک ماهیگیر به نام "مارک واتکینز" تصاویری را از موجودی عجیب و غریب تهیه کرد. وی گفت هنگامی که با پدرش برای ماهیگیری به دریا رفته به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : یک ماهیگیر به نام "مارک واتکینز" تصاویری را از موجودی عجیب و غریب تهیه کرد. وی گفت هنگامی که با پدرش برای ماهیگیری به دریا رفته Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » خواندنی و دیدنی » موجودی عجیب و غریب در دریا / صحنه عجیبی که یک ماهیگیر را حیرت زده کرده بود

موجودی عجیب و غریب در دریا / صحنه عجیبی که یک ماهیگیر را حیرت زده کرده بود

به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : یک ماهیگیر به نام “مارک واتکینز” تصاویری را از موجودی عجیب و غریب تهیه کرد. وی گفت هنگامی که با پدرش برای ماهیگیری به دریا رفته بود، از مشاهده یک جسم غول‌آسا که از آب بیرون آمده بود، بهت‌زده شد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx


این ماهیگیر در ابتدا تصور می‌کرد یک قایق و یا بالن دیده است. اما هنگامی که به این موجود نزدیک شد بوی تعفن به مشامش رسید.
واتکینز و پدرش دریافتند این موجود، یک نهنگ مرده غول‌پیکر است که در مرحله تجزیه شدن قرار دارد. وی در این‌باره گفت: “شکم این نهنگ پر از گاز شده بود، به همین دلیل به صورت عجیبی از آب بیرون زده بود. هنگامی که به آن نزدیک شدیم به دلیل بوی تعفن، پیش‌بینی می‌کردیم این موجود یک نهنگ مرده باشد.” وی همچنین گفت در 21 سال گذشته این عجیب‌ترین صحنه‌ای بوده که با آن روبرو شده است.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

AndroidOnlineNewsImage.aspx

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا