مجله تفر یحی آموزشی

شباهت زیاد یک مرد به بازیگر سرشناس هالیوودی +عکس Reviewed by Momizat on . وقتی مردی که ادعا می‌کند به دلیل شباهت زیاد به شایا لبوف کتک خورده، می‌گوید این بازیگر سرشناس هالیوودی با او تماس گرفته و برایش آرزوی سلامتی کرده است.زیاد به یک وقتی مردی که ادعا می‌کند به دلیل شباهت زیاد به شایا لبوف کتک خورده، می‌گوید این بازیگر سرشناس هالیوودی با او تماس گرفته و برایش آرزوی سلامتی کرده است.زیاد به یک Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » خواندنی و دیدنی » شباهت زیاد یک مرد به بازیگر سرشناس هالیوودی +عکس

شباهت زیاد یک مرد به بازیگر سرشناس هالیوودی +عکس

وقتی مردی که ادعا می‌کند به دلیل شباهت زیاد به شایا لبوف کتک خورده، می‌گوید این بازیگر سرشناس هالیوودی با او تماس گرفته و برایش آرزوی سلامتی کرده است.زیاد به یک بازیگر به قیمت کتک خوردن تمام می‌شود

شباهت زیاد یک مرد به بازیگر سرشناس هالیوودی +عکس

وقتی شباهت زیاد به یک بازیگر به قیمت کتک خوردن تمام می‌شود

وقتی شباهت زیاد به یک بازیگر به قیمت کتک خوردن تمام می‌شود

اخبارفرهنگی,اخباربازیگران,شایا لبوف

ماریو لیکاتو مردی است که ادعا می‌کند در پله‌های یکی از ایستگاه‌های متروی نیویورک فردی به او حمله کرده و به دلیل شباهت او به شایا لبوف با مشت ضرباتی را به سر و صورت او وارد کرده است.

لیکاتوی 26 ساله می‌گوید که ضارب پس از زدن او در راه‌پله گفته است : «چون خیلی شبیه شایا لبوف هستی، زدمت.»

بازیگر «تبدیل‌شوندگان» پس از انتشار این خبر در یک پیام صوتی جویای احوال لیکاتو شده بود. حال لیکاتو می‌گوید که سرانجام موفق شده که به صورت تلفنی با لبوف صحبت کند.

 

اخبارفرهنگی,اخباربازیگران,شایا لبوف

 

لیکاتو می‌گوید که لبوف در یکی از پست‌های اینستاگرام او برایش کامنت گذاشته و از این طریق با او ارتباط برقرار کرده است. او پس از این حادثه در مترو گفته بود که چهرۀ ضارب را ندیده است. زیرا بلافاصله پس از مشت خوردن به صورتش به زمین افتاده و نتوانسته که او را ببیند.

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا