مجله تفر یحی آموزشی

اندام این زن همه را شگفت زده کرده Reviewed by Momizat on . زنی با اندامی بسیار لاغر همه را متعجب کرد. اکثر خانم ها تلاش میکنند که همواره فرم ایده آل اندام خود را حفظ کنند برای همین از خوردن غذاهای چرب و .. اجتناب می کنن زنی با اندامی بسیار لاغر همه را متعجب کرد. اکثر خانم ها تلاش میکنند که همواره فرم ایده آل اندام خود را حفظ کنند برای همین از خوردن غذاهای چرب و .. اجتناب می کنن Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » عکس های منتخب » اندام این زن همه را شگفت زده کرده

اندام این زن همه را شگفت زده کرده

محبوب کن - فیس نما

1064700841-talab-ir

زنی با اندامی بسیار لاغر همه را متعجب کرد.

اکثر خانم ها تلاش میکنند که همواره فرم ایده آل اندام خود را حفظ کنند برای همین از خوردن غذاهای چرب و .. اجتناب می کنند . اما زنی وجود دارد که می گوید هر روز غذا های پرکالری مانند پیتزا، سیب زمینی سرخ کرده و انواع کباب را می خورد اما دچار اضافه وزن نمیشود.

 

این خانم در سال ۲۰۰۶ با همسر آلمانی خود آشنا شده و همسرش او را تشویق میکند که وارد دنیا مد و فشن شده و به عنوان یک مانکن فعالیت کند. هم اکنون او به عنوان یک مدل فعالیت های خود را آغاز کرده است.

 

زنی با اندامی بسیار لاغر

زنی که با اندامش همه را متعجب میکند (+عکس)

اندام این زن همه را شگفت زده کرده 

یووانا ۳۰ سال سن دارد و دور کمرش فقط ۵۰ سانتی متر است! قد وی ۱۶۸ سانتی متر و وزنش ۳۸ کیلوگرم است. او می گوید در زمان تولد دارای وزن نرمال بوده و از سن ۱۳سالگی به بعد وزنش تقریبا ثابت مانده است و در آن سن دوستانش به راحتی می توانستند با انگشتان شست و اشاره دو دست شان، دور کمر او را اندازه بگیرند!

 

زنی با اندامی بسیار لاغر

زنی که با اندامش همه را متعجب میکند (+عکس)

او که اهل کشور رومانی است اضافه میکند که در کشورش مردم بهتر است چاق باشند چرا که فرهنگ مردم آنجا می گوید که انسان های چاق، انسانهای پولداری هستند!

 

زنی با اندامی بسیار لاغر

زنی که با اندامش همه را متعجب میکند (+عکس)

۱۵۰ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا