مجله تفر یحی آموزشی

پیام تبریک عید مبعث+ تبریک بازیگران برای عید مبعث + تصاویر Reviewed by Momizat on .   پیام تبریک هنرمندان و مسئولین به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) در اینستاگرام منتشر شده است. به گزارش سون ؛ با فرارسیدن عید مبعث پیامبر اکرم (ص)، هنرمندان و   پیام تبریک هنرمندان و مسئولین به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) در اینستاگرام منتشر شده است. به گزارش سون ؛ با فرارسیدن عید مبعث پیامبر اکرم (ص)، هنرمندان و Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » اس ام اس تبریک تولد » پیام تبریک عید مبعث+ تبریک بازیگران برای عید مبعث + تصاویر

پیام تبریک عید مبعث+ تبریک بازیگران برای عید مبعث + تصاویر

 

پیام تبریک هنرمندان و مسئولین به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) در اینستاگرام منتشر شده است.

به گزارش سون ؛ با فرارسیدن عید مبعث پیامبر اکرم (ص)، هنرمندان و مسئولین با انتشار تصاویر و پوسترهایی در صفحه اینستاگرام خود، این عید بزرگ را تبریک گفتند.

 پیام تبریک عید مبعث+ تبریک بازیگران برای عید مبعث + تصاویر

صفحه منتسب به دکتر حسن هاشمی منتشر کرد: شروعی دوباره مبعث رسول اکرم (ص) نه تنها یک عید بزرگ که هر سال شروعی دوباره است؛ شروعی به نام و یاد پیامبری که برای به کمال رساندن مکارم اخلاق برگزیده شد و خداوند او را با صفت «خُلق عظیم» ستوده است.امید که ما نیز خلق نیکو، سخاوت، صداقت، مروّت و پرهیز از ناراستی، دروغ و افراط و تفریط را از مرام و منش آن بزرگوار بیاموزیم تا امروز هم شروعی دوباره باشد برای یک گام به سوی کمال رفتن و مباد که اخلاق مداری، گم شده‌ی چون مایی باشد که خود را امت پیامبر مهربانی می‌دانیم.

رحمانی فضلی نوشت: “إِنَّمَا بُعِثْتُ لِأُتَمِّمَ مَکَارِمَ الْأَخْلَاق”

الهام پاوه نژاد در پست اینستاگرامی خود نوشت: والا پیام دار محمدگفتی که یک دیارهرگز به ظلم و جورنمی ماندبر پا و استوارآن گاه تمثیل وارکشیدی عبای وحدتبر سر پاکان روزگاردر تنگ پرتبرک آن نازنین عبادیرینه، ای محمدجا هست بیش و کم آزاده راکه تیغ کشیده است بر ستم والا پیام دار محمد…..”.عاشقان عيدتان مبارك بادپي نوشت: به تاريخ قمري من در مبعث متولد شدم!!

حسن شمشادی نوشت: در شب عيد مبعث رسول مهرباني ها، پيامبر اكرم، (ص)، سعادت يارم شد تا در حرم مطهر سيده خوله بنت الحسين (ع)در بعلبك لبنان، دعاگو و سلام رسانتان باشم ..زيارت و دو ركعت نماز، هديه امشب اين كمترين به محضر شما سروران ارجمند و همراهان محترمم، بود ..از همه تون قبول باشه ان شالله و حاجت روا باشيد و باشيم، ان شالله.

علی مطهری نوشت: عيد مبعث مبارك شهيد آيت الله مطهرى: روز بعثت روز رستاخيز انسانيت و روز عيد فكر و عقل است.

محمدرضا گلزار در پست اینستاگرامی خود نوشت: ‎اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّكَ الَّذِي خَلَقبخوان به نام پروردگارت كه آفريد .. .عيد مبعث مبارك

جواد رضویان در پست خود نوشت: به نام حضرت حق ؛.اوّل خوانیم خدا را ، سید انبیا را ،علی مرتضی را،صلِّ علی محمد صلوات برمحمدصلوات را خدا گفت جبرئیل بارها گفت در شان مصطفی گفتصلِّ علی محمد صلوات برمحمدشاه نجف علی است سر ور دین علی است شیر خدا علی استصلِّ علی محمد صلوات برمحمدیارب به حق زهرا شفیع روز جزا یعنی که خیر النساءصلِّ علی محمد صلوات برمحمدبعد از علی حسن بود چون غنچه در چمن بود ،نور دو چشم من بودصلِّ علی محمد صلوات برمحمدبوی حسین شنیدیم چون گل شکفته دیدیم به مدعا رسیدیمصلِّ علی محمد صلوات برمحمدزین العباد ، سجاد است و مظهر عبادت ،آن اسیر شهر کربلاصلِّ علی محمد صلوات برمحمدباقر امام دین است نور خدا یقین است فرزند عابدین استصلِّ علی محمد صلوات برمحمدجعفر امام ششم ، هست ناشر دین احمد و حیدرصلِّ علی محمد صلوات برمحمدموسای با سعادت با ذکر و با عبادت سر دار با جلالتصلِّ علی محمد صلوات برمحمدهشتم رضا امام است از ضامنی تمام است شاه غریب بنام استصلی علی محمد صلوات برمحمدما شیعه تقی ایم خاک ره نقی ایم محتاج عسکری ایمصلِّ علی محمد صلوات برمحمدمهدی به تاج و نورش با احمد ورسولش نزدیک شد ظهورشصلِّ علی محمد صلوات برمحمد.بعثت حضرت رسول (ص) بر شما عزيزان مبارك ..تصوير : سكه ضرب شده در دوران صفويان ..التماس دعا ، دلتون شاد ..ياحق.

رامبد جوان نوشت: عیدتون مبارک.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا