مجله تفر یحی آموزشی

فیلمهای نوروزی+معرفی سریال چارسو+ستارگان+زمان پخش وبازپخش سریال Reviewed by Momizat on . داستان و عکس های بازیگران سریال چارسو شبکه سه داستان و عکس های بازیگران سریال چارسو شبکه3 سریال طنز چارسو در ۱۳ قسمت به کارگردانی امین امانی، تهیه‌کنندگی روشان داستان و عکس های بازیگران سریال چارسو شبکه سه داستان و عکس های بازیگران سریال چارسو شبکه3 سریال طنز چارسو در ۱۳ قسمت به کارگردانی امین امانی، تهیه‌کنندگی روشان Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » عکس فیلم و سریال » فیلمهای نوروزی+معرفی سریال چارسو+ستارگان+زمان پخش وبازپخش سریال

فیلمهای نوروزی+معرفی سریال چارسو+ستارگان+زمان پخش وبازپخش سریال

داستان و عکس های بازیگران سریال چارسو شبکه سه

4سو

داستان و عکس های بازیگران سریال چارسو شبکه3

سریال طنز چارسو در ۱۳ قسمت به کارگردانی امین امانی، تهیه‌کنندگی روشان امیری و  به نویسندگی کریم خودسیانی کلید خورد. سریال چارسو قرار است در ایام توروز ۹۵ از شبکه ۳ سیما پخش شود.

بازیگران سریال چارسو :

در این مجموعه بازیگرانی از جمله عباس محبوب، نصرالله رادش، امیر غفارمنش، سوسن پرور، شهرزاد عبدالمجید، بهراد خرازی، علی برقی، وحید شیخ زاده، عباس جمشیدی فر، سیاوش قاسمی، امید علیمردانی و فرشته آلوسی به ایفای نقش می پردازند.

داستان سریال چارسو :

چارسو یک مجموعه ۱۳ قسمتی است که فضایی کمدی دارد و قرار است از شبکه سه به نمایش درآید.

در هر قسمت چهار دوران را نمایش می‌دهد «عصر حجری، عصر قجری، عصر نودی و عصر صدوی» چهار دوره‌ای هستند که داستان ها در آنها می گذرد. به طور مثال ما چشم و هم چشمی را در عصر حجر می بینیم و بعد در همان قسمت در خانواده ای دیگر در عصر قجر می بینیم که این چشم و هم چشمی به چه شکلی بروز یافته است.

خانواده های این مجموعه ثابت هستند و موضوعات مختلفی شامل تغدیه، تربیت فرزند، ازدواج، صله رحم، اوقات فراغت و… مطرح می شود که نگاهی طنز دارند.

 

دکورهای عظیمی برای این سریال طنز طراحی شده است. برای چهار زمانی که در مجموعه داریم چهار دکور تدارک دیده شده که هرکدام ۱۱۰ تا ۱۲۰ متر هستند.

زمان پخش سریال چارسو :

تصویربرداری سریال چارسو حدود ۲۰ تا ۲۵ روز طول می کشد و قرار است اگر این سریال به ایام نوروز برسد در ایام نوروز ۱۳۹۵ از شبکه ۳ سیما پخش شود.

سریال طنز چارسو در ۱۳ قسمت به کارگردانی امین امانی، نویسندگی کریم خودسیانی و به تهیه‌کنندگی روشان امیری تهیه می شود. سریال چارسو قرار است در ایام توروز ۹۵ از شبکه ۳ سیما پخش شود.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا