مجله تفر یحی آموزشی

عکس های شکیرا و پیکه در کنار پسرشان ساشا Reviewed by Momizat on . عکس های شکیرا و پیکه در کنار پسرشان ساشا امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس های شکیرا و پیکه در کنار پسرشان ساشا" بیوگرافی شکیرا: پس از به شهرت رسیدن در سرتاس عکس های شکیرا و پیکه در کنار پسرشان ساشا امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس های شکیرا و پیکه در کنار پسرشان ساشا" بیوگرافی شکیرا: پس از به شهرت رسیدن در سرتاس Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » عکس بازیگران » عکس های شکیرا و پیکه در کنار پسرشان ساشا

عکس های شکیرا و پیکه در کنار پسرشان ساشا

عکس های شکیرا و پیکه در کنار پسرشان ساشا

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”عکس های شکیرا و پیکه در کنار پسرشان ساشا”

بیوگرافی شکیرا:

پس از به شهرت رسیدن در سرتاسر امریکای لاتین  شکیرا که خود اهل کلمبیا بود  به بزرگترین خواننده زن پاپ از زمان “جنیفر لوپز” ( که  درهای  موفقیت در زبان انگلیسی را گشوده بود) ، تبدیل شد. او به خاطر داشتن سبک پرخاش جو و متاثر از راک برجسته و مشهور بود .

شکیرا همیشه کنترلی باور نکردنی بر روی کارهای خود داشته است به خصوص به عنوان یک هنرمند زن. او تقریبا تمام کارهایش را خود یا با کمک دیگران می نویسد و در این جریان شهرت زیادی به عنوان یکی از بلند پروازترین  ترانه سرایان موسیقی لاتین بدست اورده است.

زمانی که او اولین کار خود به زبان انگلیسی را در سال 2001 منتشر ساخت به سرعت به یکی از بهترین های پاپ تبدیل شد در حالی که  احساس عمیق و شاعرانه اش  و نیز از ویدئوهای گرم او كمك فراواني مي كند.

ShakiraSasha_cafeseven.net_ ShakiraSasha_cafeseven.net_2 ShakiraSasha_cafeseven.net_3

پسر جدید شکیرا

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا