مجله تفر یحی آموزشی

امید علوی نامزد جدید سحر قریشی/عکس ازدواج Reviewed by Momizat on . امید علوی نامزد جدید سحر قریشی/عکس ازدواج امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"امید علوی نامزد جدید سحر قریشی/عکس ازدواج" به گزارش ستاره ها ، سحر قریشی در برنامه دی امید علوی نامزد جدید سحر قریشی/عکس ازدواج امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"امید علوی نامزد جدید سحر قریشی/عکس ازدواج" به گزارش ستاره ها ، سحر قریشی در برنامه دی Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » عکس بازیگران » امید علوی نامزد جدید سحر قریشی/عکس ازدواج

امید علوی نامزد جدید سحر قریشی/عکس ازدواج

امید علوی نامزد جدید سحر قریشی/عکس ازدواج

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”امید علوی نامزد جدید سحر قریشی/عکس ازدواج”

به گزارش ستاره ها ، سحر قریشی در برنامه دید درشب در پاسخ به سوالی درباره نسبتش با امید علومی گفت :من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم ، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان درمرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون در سیزدهمین برنامه اینترنتی “دید در شب” با اجرای رضا رشیدپور حضور پیدا کرد. در بخشی از این برنامه رضا رشیدپور با نمایش تصاویری، نظر وی را در خصوص محمود احمدی‌نژاد و حسن روحانی پرسید که این بازیگر هم به این سوالات پاسخ داد. محمود احمدی نژاد من آقای احمدی نژاد را از نزدیک و بر سر سفره افطاری دیدم. خیلی جالب است! من هیچ احساسی به سیاست ندارم. بسیار خنثی هستم. چون سواد آن را ندارم و نمی فهمم، کوچکترین صحبتی درباره سیاست نمی کنم. جالب این است که من فکر می کردم اگر ایشان را ببینم، ایشان برای من با بقیه افراد که سر صحنه ی فیلم برداری می آیند فرقی نخواهد کرد. وقتی آقای احمدی نژاد از یک متر و نیمی من رد شده و به همه ما خوش آمد گفتند، ناخودآگاه و یکدفعه تحت تاثیر کاریزمای ایشان، در همین حال خنده ای بر لبان من آمد و با ایشان احوال پرسی کردم. گویی که ایشان را ده سال است که میشناسم. در حالی که هیچ حسی نسبت به سیاست ندارم، در وجود ایشان یک کاریزمای عجیبی دیدم و از لبخند ایشان لبخند زدم و از وجود ایشان انرژی خوبی گرفتم. حسن روحانی  عکس من یک کلیدی دست ایشان دارم که اگر آن را بدهند در خیلی از گاوصندوق ها را باز می کنم و دیگر با کسی کار ندارم. اینستاگرامم هم می بندم که کسی را اذیت نکنم. البته خیلی خوشحالم از اینکه رییس جمهورمان وقتی جایی می روند مترجم ندارند و به زبان مسلط هستند.

sahar and omid_cafeseven_ sahar and omid_cafeseven_2 sahar and omid_cafeseven_3

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا