مجله تفر یحی آموزشی

عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب Reviewed by Momizat on . عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب" کریم بورسین بازیگر سریال در انتظار آ عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب" کریم بورسین بازیگر سریال در انتظار آ Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » عکس بازیگران » عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب

عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب

محبوب کن - فیس نما

عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب

کریم بورسین بازیگر سریال در انتظار آفتاب می باشد.

گالری عکس های کرم بورسین

عکسهای جدید کرم بورسین به درخواست بازدید کنندگان سایت آپدیت خرداد ۹۴

karam2_cafeseven_ karam2_cafeseven_2 karam2_cafeseven_3 karam2_cafeseven_4 karam2_cafeseven_5 karam2_cafeseven_6

عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب

karam borsin_cafeseven.net_

عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب karam borsin_cafeseven.net_2

عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب karam borsin_cafeseven.net_3عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب,سریال در انتظار آفتاب,عکس های جدید سریال در انتظار آفتاب,آخرین عکس سریال در انتظار آفتاب,عکس کرم بورسین ۲۰۱۵

عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب karam borsin_cafeseven.net_4عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب,سریال در انتظار آفتاب,عکس های جدید سریال در انتظار آفتاب,آخرین عکس سریال در انتظار آفتاب,عکس کرم بورسین ۲۰۱۵

عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب karam borsin_cafeseven.net_5عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب,سریال در انتظار آفتاب,عکس های جدید سریال در انتظار آفتاب,آخرین عکس سریال در انتظار آفتاب,عکس کرم بورسین ۲۰۱۵

عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب karam borsin_cafeseven.net_6عکس های جدید شخصی کرم بورسین در انتظار آفتاب

 

کرم بورسین (Kerem Bürsin) در ۴ ژوئن ۱۹۸۷ در شهر استانبول ترکیه متولد شد. او از طرف پدری اهل آنکارا محسوب می شود و بورسین نیز یک نام مردانه در همان حوالی می باشد. او تنها یه خواهر به نام ملیس بورسین دارد.

بورسین به علت شغل پدرش که در شرکتی بین المللی فعالیت می کرد، در کودکی در کشورهای مختلف زندگی کرده، از اسکاتلند و اندونزی و مالزی و دوبی و آنکارا گرفته تا آمریکا. نهایتا به همراه خانواده اش در پانزده سالگی در تگزاس آمریکا اقامت گزیده و تا پایان دبیرستان در تگزاس باقی ماند. سپس در دانشگاه امرسون کالج در رشته تجارت و بازاریابی شروع به تحصیل کرد. در طول تحصیل در دوران دانشگاه همزمان از کلاسهای آموزش بازیگری در دانشگاه نیز استفاده نموده و پس از پایان تحصیل به قصد انجام بازیگری به صورت حرفه ای به لس آنجلس رفت. در آنجا از سوی تهیه کننده صاحب نام راجر کورمن -که استعدادهای بسیاری در هالیوود را کشف کرده- کشف شده و در فیلمهای Sharktopus و  Palace of the Damned بازی کرد.

کرم بورسین به زبان انگلیسی و ترکی در حد عالی مسلط است، البته به گفته خودش به انگلیسی مسلط تر است و در ذهن خود انگلیسی فکر کرده و به ترکی ترجمه می کند! او فرانسوی را نیز در حد متوسط تسلط دارد.

او در حال حاضر علاوه بر بازیگری، به همراه خواهرش ملیس بورسین Melis Bürsin و پسرخاله اش در حال تاسیس یک شرکت تهیه کنندگی هستند و نیز جزو بازیگران آژانس “گایه سوکمن” نیز می باشد. بورسین به گفته اطرافیانش شخصیتی مصمم، فروتن و خجالتی دارد و هر قدم و مرحله در زندگی اش را با برنامه ریزی برمی دارد. این بازیگر محبوب ترکیه تا به حال ازدواج نکرده و در زندگی شخصی خود نیز در حال حاضر با فرد خاصی رابطه ندارد.

۲۹,۸۰۴ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

دیدگاه (20)

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا