مجله تفر یحی آموزشی

عکس های پشت صحنه در حاشیه 2| داستان در حاشیه 2 Reviewed by Momizat on . عکس های پشت صحنه در حاشیه 2| داستان در حاشیه 2 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس های پشت صحنه در حاشیه 2| داستان در حاشیه 2" درباره سریال در حاشیه ۲: سریال “ عکس های پشت صحنه در حاشیه 2| داستان در حاشیه 2 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس های پشت صحنه در حاشیه 2| داستان در حاشیه 2" درباره سریال در حاشیه ۲: سریال “ Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » عکس بازیگران » عکس های پشت صحنه در حاشیه 2| داستان در حاشیه 2

عکس های پشت صحنه در حاشیه 2| داستان در حاشیه 2

عکس های پشت صحنه در حاشیه 2| داستان در حاشیه 2

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”عکس های پشت صحنه در حاشیه 2| داستان در حاشیه 2″

درباره سریال در حاشیه ۲:

سریال “در حاشیه” با همان مجموعه تولید و ساخت و بازیگران قبلی و البته با داستانی متفاوت که به موضوع زندان و زندانی می پردازد قرار است بعد از ماه محرم و صفر پخش شود.
اکنون گروه نویسندگان این مجموعه درحال آماده کردن مراحل تصویربرداری و دیالوگ های این مجموعه هستند.

در همین راستا هماهنگی‌ هایی نیز صورت پذیرفته تا شوخی با زندان و زندانبان، برای سازندگان «در حاشیه» منتهی به مصائبی شبیه به فصل اول سریال نشود و دست نویسنده و کارگردان برای تولید این فصل بسته نماند و در نهایت به کیفیت سریال لطمه‌ای وارد نشود. از این منظر اگر واقعاً بتوان با این فضا شوخی وسیعی داشت، در حاشیه نخستین سریالی کمدی است که مدت طولانی در زندان بوده و به شوخی با این فضا می پردازد.

خلاصه داستان سریال در حاشیه ۲:

در فاز دو قصه این سریال طبق گفته عوامل در یک اردوگاه می‌گذرد. در این اردوگاه پزشکانی که در سری اول به تخلفات در حوزه پزشکی پرداخته بودند دوران محکومیتشان را می‌گذرانند و در طول آن درگیر ماجراهایی می‌شوند.

زمان پخش سریال در حاشیه ۲:

ساعت پخش سریال در حاشیه ۲: هنوز مشخص نیست

تعداد قسمتهای سریال در حاشیه ۲: هنوز مشخص نیست

شبکه پخش کننده سریال در حاشیه ۲: شبکه ۳

زمان شروع سریال در حاشیه ۲ : به زودی …

عکس های در حاشیه 2

in margin2_cafeseven_

 

in margin2_cafeseven_2 in margin2_cafeseven_3 in margin2_cafeseven_4 in margin2_cafeseven_5 in margin2_cafeseven_6 in margin2_cafeseven_7

 

بازیگران سریال در حاشیه ۲:

سیامک انصاری، جواد رضویان، مهران غفوریان، نصرا… رادش، نیما فلاح، رامین ناصر نصیر، علی اوجی، سایر بازیگران به ترتیب حروف الفبا:  پوریا ایرایی، امیر حسین اقبال آذر، چیا بابامیری، محمد رضا بابازاده،  عباس پرنیانی، هادی پیوند، امیر جنانی، امیر محمد حاجی زاده، حامد خان بابایی، مهدی دانایی مقدم، محسن دلیخون، هومن رمضانی، پیام سلیمانی، مهدی ساسانی، حمید سلیمانی، محمدرضا صدوقی پور، مهدی صفری، مهدی عظیمی، سعید علی پور، علی غلامی، بهادر فاضل، مهبد قناعت پیشه، محمد کار آزاد، بابک کمانگیر، محمد گل محمدی، حسین لعل،کیارش محسن سجادی، مهدی مرادی، سید صالح موسوی، میر محمد موسوی، محمد مولودی، عباس نایی، سینا نورمحمد، علی نعیمی، امیر نگارش، علی ولیانی.

عوامل سریال در حاشیه ۲:

سرپرست نویسندگان: امیر مهدی ژوله، طراح گریم: مهرداد شکرابی، طراح صحنه و دکور: حسین مجد، مدیر تولید: ابوالفضل نصیر و… .

گارگردان سریال در حاشیه ۲ : مهران مدیری

تهیه کننده سریال در حاشیه ۲:  حمیدرضا مهدوی

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا