مجله تفر یحی آموزشی

سلفی دیده نشده هدیه تهرانی بدون آرایش و گریم Reviewed by Momizat on . سلفی دیده نشده هدیه تهرانی بدون آرایش و گریم امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"سلفی دیده نشده هدیه تهرانی بدون آرایش و گریم" هدیه تهرانی متولد ۴ تیر ماه ۱۳۵۱ در سلفی دیده نشده هدیه تهرانی بدون آرایش و گریم امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"سلفی دیده نشده هدیه تهرانی بدون آرایش و گریم" هدیه تهرانی متولد ۴ تیر ماه ۱۳۵۱ در Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » عکس بازیگران » سلفی دیده نشده هدیه تهرانی بدون آرایش و گریم

سلفی دیده نشده هدیه تهرانی بدون آرایش و گریم

سلفی دیده نشده هدیه تهرانی بدون آرایش و گریم

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”سلفی دیده نشده هدیه تهرانی بدون آرایش و گریم”

هدیه تهرانی متولد ۴ تیر ماه ۱۳۵۱ در تهران میباشد. او علاوه بر بازیگری در زمینه عکاسی و ورزش تای چی چوان فعالیت دارد.اولین بار که قرار بود بازیگری را شروع کرده و بازی درسلطان را قبول کند با پدرش مشورت می‌کند ودر مجموع پدرش نه خیلی موافق بود ونه خیلی مخالف و مثل همیشه تصمیم نهایی را به خودش واگذار می کند.

عکس های هدیه تهرانی 95

hedieh-tehrani_cafeseven_

hedieh-tehrani_cafeseven_2 hedieh-tehrani_cafeseven_3 hedieh-tehrani_cafeseven_4 hedieh-tehrani_cafeseven_5

عکس بدون آرایش هدیه تهرانی

بازی‌های راحت و روان او در فیلمهای غریبانه و به خصوص شوکران تحسین منتقدان را برانگیخت. غریبانه به کارگردانی احمد امینی و محصول سال ۱۳۷۶ می‌باشد. هدیه تهرانی در شهریور ۱۳۹۲ به سمت نایب رئیس کمیته بانوان تای چی چوان منصوب شد. این انتصاب با واکنش‌های متفاوتی روبرو شد ولی از سوی مسئولین فدراسیون ووشو اعلام شد که وی سابقه مربی‌گری این رشته ورزشی را دارد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا