مجله تفر یحی آموزشی

نقش اختر در سریال پشت بام تهران/عکس آزاده صمدی Reviewed by Momizat on . نقش اختر در سریال پشت بام تهران/عکس آزاده صمدی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"نقش اختر در سریال پشت بام تهران/عکس آزاده صمدی" آزاده صمدی در نقش اختر در سریال نقش اختر در سریال پشت بام تهران/عکس آزاده صمدی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"نقش اختر در سریال پشت بام تهران/عکس آزاده صمدی" آزاده صمدی در نقش اختر در سریال Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » عکس بازیگران » نقش اختر در سریال پشت بام تهران/عکس آزاده صمدی

نقش اختر در سریال پشت بام تهران/عکس آزاده صمدی

نقش اختر در سریال پشت بام تهران/عکس آزاده صمدی

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”نقش اختر در سریال پشت بام تهران/عکس آزاده صمدی”

آزاده صمدی در نقش اختر در سریال پشت بام تهران

azadeh samadi_cafeseven.net_

سریال پشت بام تهران سریالی خانوادگی و با فضای اجتماعی است که قرار است موضوعات و دغدغه هایی نظیر پذیرفتن مسئولیت کارهای فردی برای رقم زدن آینده ای روشن را را بیان کند تا فرد تمامی مسائل و مشکلات فردی خود را تقصیر جامعه و افراد دیگر نیاندازد و مسئول مستقیم انتخاب های خود باشد. در سریال پشت بام تهران روابط بین کاراکتر ها زیاد است و سریال یک محور اصلی دارد که در کنار آن داستان های پیرامونی شکل می گیرد که سبب می شود که شخصیت ها و بازیگر های با یکدیگر روابطی در هم تنیده و داستان ها و لحظات جالبی را رقم می زنند.
در سریال ” پشت بام تهران ” داستان از چه قرار است؟

تهیه کننده سریال با بیان اینکه مخاطب معمولا با اثری که از جنس رئال و واقعیت باشد و با زندگی روزمره خودش شباهت زیادی داشته باشد ارتباط بهتری می گیرد، و همین موضوع سبب می شود که ما در سریال بخشی از زندگی اجتماع را به نمایش بگذاریم چون زندگی عادی ترکیبی از شادی و غم است و نشان دادن هر کدام به صورت مجزا موضوعیت ندارد و ما هم در سریال پشت بام تهران به همه موضوعات اجتماعی از اعتیاد گرفته تا عشق و ازدواج پرداخته ایم اینها رویداد هایی است که در زندگی اکثر افراد رخ می دهد و نمی توان از آنها چشم پوشی کرد.

تهیه کننده سریال در ادامه به حضور کارشناسان حوزه های مختلف من جمله حوزه حقوقی و قوه قضاییه، مواد مخدر، مباحث درمانی، پزشکی و کارشناس پلیسی اشاره کرد که کار علمی و تخصصی بررسی شود و به یک اثر باور پذیر و تاثیر گذار تبدیل شود. تعدد لوکیشن ها در این مجموعه از موارد قابل اشاره است و لوکشین ها شهرک چشمه،میدان قزوین،زعفرانیه و یوسف آباد بخشی از لوکیشن های فیلمبرداری هستند.
اسامی بازیگران سریال پشت بام تهران

این مجموعه جزو سریال های پر بازیگر صدا و سیما است و تعداد ۱۵ بازیگر اصلی دارد که اسامی و نقش های آنها عبارت است از : بهزاد فراهانی در نقش آقا ولی ، ثریا قاسمی بازیگر نقش طاهره ، کامبیز دیرباز بازیگر نقش جهان، لعیا زنگنه ، آزاده صمدی در نقش اختر،خسرو شهراز،سام درخشانی در نقش آهی ، اندیشه فولادوند،شهین تسلیمی در نقش مادر آهی،لیندا کیانی، زهره حمیدی، کریم اکبری مبارکه، مهنوش صادقی، علیرضا آرا، نوید خداشناس بازیگر نقش غیاث و مجید واشقانی

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا