مجله تفر یحی آموزشی

عکسهای تارکان+بیوگرافی تارکان خواننده مشهور ترکیه ای Reviewed by Momizat on . به گزارش کافه سون خواننده مرد مشهور ترکیه ای ملقب به شاهزاده پاپ ترکیه در مراسمی در باغ شخصی خود در محله ترابیای استانبول با طرفدار خود ازدواج کرد. در ادامه تصا به گزارش کافه سون خواننده مرد مشهور ترکیه ای ملقب به شاهزاده پاپ ترکیه در مراسمی در باغ شخصی خود در محله ترابیای استانبول با طرفدار خود ازدواج کرد. در ادامه تصا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » عکس بازیگران » عکسهای تارکان+بیوگرافی تارکان خواننده مشهور ترکیه ای

عکسهای تارکان+بیوگرافی تارکان خواننده مشهور ترکیه ای

محبوب کن - فیس نما

ازدواج تارکان ، خواننده مشهور ترکیه ای با هوادارش

به گزارش کافه سون خواننده مرد مشهور ترکیه ای ملقب به شاهزاده پاپ ترکیه در مراسمی در باغ شخصی خود در محله ترابیای استانبول با طرفدار خود ازدواج کرد. در ادامه تصاویر ازدواج تارکان را مشاهده خواهید کرد.

عکسهای تارکان+بیوگرافی تارکان خواننده مشهور ترکیه ای

مراسم در باغ خانه این خواننده ۴۳ ساله برگزار شده است. “پرو التیسیم” یک آژانس روابط عمومی و خبری در ترکیه این خبر را اعلام کرده است.

به گزارش پارس ناز خانم “دیلک” همسر تارکان ۳۰ ساله و متولد آلمان است و یکی از طرفداران او بوده است. آنان پنج سال پیش با یکدیگر آشنا شده بودند.

اولین آلبوم تارکان به نام  “بدون تو هرگز” در سال ۱۹۹۲ میلادی منتشر شد که ۷۰۰ هزار نسخه آن در ترکیه به فروش رسید.

تارکان برنده جایزه بهترین موسیقی جهان به نمایندگی از ترکیه بوده است و تم آهنگ هایش عاشقانه است. رسانه ها او را “شاهزاده پاپ” ترکیه لقب داده اند.

 

۳۸۸ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا