مجله تفر یحی آموزشی

بیوگرافی بازیگران+درگذشت بازیگر سینما وتلویزیون ثریا حکمت Reviewed by Momizat on . بیوگرافی بازیگران+درگذشت بازیگر سینما وتلویزیون ثریا حکمت خبر درگذشت ثریا حکمت در روز جمعه ۲۰ فروردین ۹۵ بسیاری از طرفدارانش و دنیای هنر و بازیگری را غمگین کرد. بیوگرافی بازیگران+درگذشت بازیگر سینما وتلویزیون ثریا حکمت خبر درگذشت ثریا حکمت در روز جمعه ۲۰ فروردین ۹۵ بسیاری از طرفدارانش و دنیای هنر و بازیگری را غمگین کرد. Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » عکس بازیگران » بیوگرافی بازیگران+درگذشت بازیگر سینما وتلویزیون ثریا حکمت

بیوگرافی بازیگران+درگذشت بازیگر سینما وتلویزیون ثریا حکمت

بیوگرافی بازیگران+درگذشت بازیگر سینما وتلویزیون ثریا حکمت

خبر درگذشت ثریا حکمت در روز جمعه ۲۰ فروردین ۹۵ بسیاری از طرفدارانش و دنیای هنر و بازیگری را غمگین کرد. در ادامه به جزییات این خبر پرداخته ایم. سایت کافه سون درگذشت ایشان را به خانواده محترمشان و به دنیای هنر تسلیت می گوید.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ثریا حکمت بازیگر سینما و تلویزیون صبح  (جمعه، ۲۰ فروردین) در بیمارستان  طالقانی درگذشت.

معصومه وافری از مسئولین خانه سینما در گفتگو با  خبرنگار ما در خصوص زمان تشییع پیکر این بازیگر عنوان کرد: انجام امور اداری مربوط به دفن پیکر مرحوم حکمت فردا صورت خواهد گرفت و به احتمال زیاد در روز یکشنبه تشییع جنازه آن مرحوم برگزار خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص مکان تشییع پیکر گفت: هنوز مشخص نیست اما با توجه به شرایط فعلی خانه سینما فکر می‌کنم تشییع جنازه آن مرحوم در بهشت زهرا انجام شود و با هماهنگی‌های صورت گرفته ایشان در قطعه هنرمندان به خاک سپرده خواهند شد.

ثریا حکمت با نام اصلی آذر مهدی قلی‌خانی متولد ۱۳۳۲ در خوی بود که پس از اخذ مدرک منشی‌گری از اوایل دهه ۵۰ فعالیت بازیگری‌اش را آغاز کرد که تا اواخر دهه ۸۰ ادامه داشت.«مرد اول»، «آپارتمان»، «فاصله»، «گزارش»، «خانه به خانه» و «خاطره‌ها» هم از جمله سریال هایی هستند که حکمت در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

این بازیگر بیش از یک دهه بود که فعالیت بازیگری نداشت و در سال‌های اخیر با مشکلات معیشتی زیادی مواجه بود.

حکمت که در اوایل سال جدید به دلیل مسمومیت دارویی به بیمارستان منتقل شده بود با بهبود نسبی شرایطش ترخیص شده بود ولی بامداد ۱۶ فروردین‌ماه به دلیل تشنج و لخته شدن خون بار دیگر به بیمارستان منتقل شد و به کما رفت.

۵۷۲۲۰۳_۶۵۷
۵۷۲۲۰۴_۷۸۳
۴۳۵۳۳۳۹_۷۳۶
IMG10304101

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا