مجله تفر یحی آموزشی

عکس سحر احمدپور بازیگر با حجاب ایرانی/بیوگرافی Reviewed by Momizat on . عکس سحر احمدپور بازیگر با حجاب ایرانی/بیوگرافی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس سحر احمدپور بازیگر با حجاب ایرانی/بیوگرافی" امروز در بخش عکس بازیگران سایت ک عکس سحر احمدپور بازیگر با حجاب ایرانی/بیوگرافی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس سحر احمدپور بازیگر با حجاب ایرانی/بیوگرافی" امروز در بخش عکس بازیگران سایت ک Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » عکس سحر احمدپور بازیگر با حجاب ایرانی/بیوگرافی

عکس سحر احمدپور بازیگر با حجاب ایرانی/بیوگرافی

عکس سحر احمدپور بازیگر با حجاب ایرانی/بیوگرافی

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”عکس سحر احمدپور بازیگر با حجاب ایرانی/بیوگرافی

امروز در بخش عکس بازیگران سایت کافه سون.نت ببینید:

سحر احمدپور بازیگر محجبه ایرانی

sahar-ahmad-pour_cafeseven.net_ sahar-ahmad-pour_cafeseven.net_2

سحر احمدپور بازیگر محجبه ایرانی sahar-ahmad-pour_cafeseven.net_3

سحر احمدپور بازیگر محجبه ایرانی

 

بیوگرافی سحر احمدپور:

سحر احمدپور، بازیگر زن جوان ایرانی می باشد. وی فارغ التحصیل کاردانی نقاشی ایرانی (نگارگری) بوده و ۲۲ سال دارد. نخستین تجربه بازیگری او در فیلم ” چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ” به کارگردانی وحید جلیلوند بوده که در بخش نگاه نو جشنواره فیلم فجر مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. شایان ذکر است که این بازیگر پیش از این نه تنها تجربه بازیگری نداشته، حتی در هیچ کلاس بازیگری نیز حضور نیافته است. جهت حضور در این فیلم، یکی از اقوام وحید جلیلوند او را معرفی می کند و کارگردان پس از تأیید چهره او جهت حضور در این فیلم، سه بار از او تست بازیگری گرفته که در نهایت مورد قبول قرار می گیرد.

sahar-ahmad-pour_cafeseven.net_4

سحر احمدپور بازیگر محجبه ایرانی sahar-ahmad-pour_cafeseven.net_5 sahar-ahmad-pour_cafeseven.net_6 sahar-ahmad-pour_cafeseven.net_7 sahar-ahmad-pour_cafeseven.net_8 sahar-ahmad-pour_cafeseven.net_9 sahar-ahmad-pour_cafeseven.net_10سحر احمدپور

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا