مجله تفر یحی آموزشی

جدیدترین عکس های اینستاگرام میلاد کی مرام/بیوگرافی Reviewed by Momizat on . جدیدترین عکس های اینستاگرام میلاد کی مرام/بیوگرافی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"جدیدترین عکس های اینستاگرام میلاد کی مرام/بیوگرافی" عکس های جدید و شخصی میلا جدیدترین عکس های اینستاگرام میلاد کی مرام/بیوگرافی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"جدیدترین عکس های اینستاگرام میلاد کی مرام/بیوگرافی" عکس های جدید و شخصی میلا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » جدیدترین عکس های اینستاگرام میلاد کی مرام/بیوگرافی

جدیدترین عکس های اینستاگرام میلاد کی مرام/بیوگرافی

جدیدترین عکس های اینستاگرام میلاد کی مرام/بیوگرافی

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”جدیدترین عکس های اینستاگرام میلاد کی مرام/بیوگرافی

عکس های جدید و شخصی میلاد کی مرام

milad_cafeseven.net_

عکس های جدید و شخصی میلاد کی مرام milad_cafeseven.net_2

میلاد کی مرام در اینستاگرامmilad_cafeseven.net_3

عکس های اینستاگرامی میلاد کی مرامmilad_cafeseven.net_4

جدیدترین عکس های اینستاگرامی میلاد کی مرامmilad_cafeseven.net_5

صفحه شخصی میلاد کی مرام در اینستاگرامmilad_cafeseven.net_6

دانلود جدیدترین عکس های اینستاگرام میلاد کی مرامmilad_cafeseven.net_7ميلاد كيمرام به تازگي بازي در سريال «بچههاي نسبتاً بد» به كارگرداني سيروس مقدم را به پايان رسانده است، به گفته خودش بازي در اين سريال برايش يك اتفاق ويژه بوده، اينكه با سيروس مقدم همكاري كرده و شخصيت«سمير» را آنطور كه مدنظرش بوده پرداخت كرده است.

روزنامه ایران: ميلاد كيمرام به تازگي بازي در سريال «بچههاي نسبتاً بد» به كارگرداني سيروس مقدم را به پايان رسانده است، به گفته خودش بازي در اين سريال برايش يك اتفاق ويژه بوده، اينكه با سيروس مقدم همكاري كرده و شخصيت«سمير» را آنطور كه مدنظرش بوده پرداخت كرده است يا به قول معروف مال خودش كرده است، به فاصله چند روز از پايان پخش سريال «بچههاي نسبتاً بد» با كي مرام كه اين روزها مقابل دوربين مصطفي كيايي در فيلم سينمايي«خط ويژه» است در مورد حضورش در اين سريال و كارهاي جديدش گپ و گفتي داشتيم.

ميگويند بازيگري را به صورت آكادميك از كلاسهاي آقاي كيميايي شروع كرديد؟

من كار هنري را از شهرم (بندر انزلي) شروع كردم. از ابتدا به تئاتر علاقهمند بودم و در۱۶ سالگي با نمايش «شب نشيني در جهنم» به كارگرداني مهرداد راياني مخصوص جايزه بهترين بازيگر تئاتر منطقهاي فجر را دريافت كردم و در همان شهرستان دو تجربه تصويري هم داشتم كه آقايان پاكسرشت و معيني لطف كردند و به من اعتماد كردند. بعداز اينكه به تهران آمدم، سعي كردم بازيگري را بهصورت آكادميك ياد بگيرم، همه جا رفتم، مثل كلاسهاي كارنامه يا كلاسهاي آقاي سمندريان. در نهايت كلاسهاي آقاي كيميايي را انتخاب كردم. در دوره اول كلاسهاي آقاي كيميايي، شاگرد اول كلاسهايشان شدم و اين آشنايي سر آغاز اتفاق خوبي بود، چرا كه توانستم در فيلم «رئيس» در گروه كارگرداني باشم. مسعود كيميايي جدا از اينكه الفباي سينما را به من آموخت، يك درس مهم به من داد و آن درس درست زندگي كردن بود. نگاه من به زندگي را تغيير داد ونگاه درست به پيرامونم را به من ياد داد. بعد از مدتي شروع كردم در يك رستوران كار كردن و يك شب وقتي خانم گلاب آدينه آمده بودند از رستوران شام بخرند در مورد علاقهام به بازيگري با او حرف زدم و خانم آدينه هم آن زمان در تدارك ساخت مجموعهاي به نام «خواستگاران» براي شبكه يك بودند و به من گفتند: «بيا و براي بازيگري تست بده» من تست دادم و به جاي يك نقش، ۲۱ نقش در اين سريال اپيزوديك بازي كردم. بودن در اين سريال دريچه جديدي در زندگي من بود كه به خاطر اين اتفاق هميشه سپاسگزار خانم آدينه هستم.

میلاد کی مرام

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا