مجله تفر یحی آموزشی

عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015 Reviewed by Momizat on . عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015" خاطره اسدی (زاده مهر ۱۳۶۲) بازیگر سینما و تلویزی عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015" خاطره اسدی (زاده مهر ۱۳۶۲) بازیگر سینما و تلویزی Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015

عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015

عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015

خاطره اسدی (زاده مهر ۱۳۶۲) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015

www.Cafeseven.net-Khatereh Asadi_10وی فارغ‌التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد است. وی فعالیت سینمایی خود را با فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا شروع کرد. اولین حضور تلویزیونی‌اش را در مجموعه تلویزیونی “سقوط یک فرشته” به کارگردانی بهرام بهرامیان و در کنار مسعود رایگان و فریبا کوثری تجربه کرد.

عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015 www.Cafeseven.net-Khatereh Asadi_11فیلم سینمایی

سر به مهر (۱۳۹۱)
بشارت به یک شهروند هزاره سوم (۱۳۹۱)
۵۷۸ روز انتظار (۱۳۹۰)
آخرین سرقت (۱۳۹۰)
برف روی شیروانی داغ (۱۳۸۹)
دلواپسی (فیلم سینمایی) (۱۳۸۸)
شبانه روز (۱۳۸۷)
هفت دقیقه تا پائیز (۱۳۸۷)
ستایش (فیلم ۱۳۸۵) (۱۳۸۵)
تقاطع (فیلم) (۱۳۸۴)
دیشب باباتو دیدم آیدا (۱۳۸۳)

عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015 www.Cafeseven.net-Khatereh Asadi_12سریال

سقوط یک فرشته

عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015 www.Cafeseven.net-Khatereh Asadi_13

عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015 www.Cafeseven.net-Khatereh Asadi_14عکس های شخصی و جدید خاطره اسدی 94-2015

خاطره اسدی

خاطره اسدی متولد مهر ۱۳۶۲ بازیگر فیلم «دیشب باباتو دیدم آیدا»، این روزها دارد اولین حضور تلویزیونی‌اش را در مجموعه تلویزیونی “سقوط یک فرشته” به کارگردانی بهرام بهرامیان تجربه می‌کند از بخت‌ خوب او است که این اولین تجربه‌اش در جعبه جادویی در کنار بازیگران بزرگی مانند مسعود رایگان و فریبا کوثری برای سریال ویژه ماه مبارک رمضان است تجربه ثابت کرده سریال‌های مناسبتی ماه رمضان پربیننده‌ترین از دیگر سریال‌های تلویزیون هستند،خلق و خو: کمی خجالتی است، هر چند که خودش انکار کند.
خاطره اسدی که اولین بار توسط رسول صدرعاملی کارگردان برجسته سینمای ایران به عرصه هنر و هنرمندان معرفی شد، این روزها با فیلم «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» دوباره روی پرده سینماها دیده می شود و باز هم درخشیده است. او از جمله هنرمندانی است که به واسطه سختگیری اش در انتخاب و حضور در فیلم ها و سریال ها تقریبا کم کار است، اما طرز تفکرش محترم است؛ چراکه اعتقاد دارد حاضر نیست به هر قیمتی دیده شود.

مطالب مرتبط

دیدگاه (1)

  • مدیر سایت

    شعورشون فوق العاده پایینه . دخترانی فوق العاده بی سواد . ظاهرشون همه چیز و نشون میده هم دل و هم مغز رو پس دیگه قضاوتی باقی نمیمونه . اینها اگه شعور داشتن و یا سواد داشتن یا دلشون پاک بود به مقدسات و خدا با این ظاهرشون دهن کجی نمیکردند . انسانیت و حق الناس یعنی حجاب در جمع شیعیان . اینها که حق الناس و رعایت نمیکنن و انسانیت ندارن چطور دلشون پاکه … اگه یک محجبه پیدا بشه و دلش پاک نباشه حداقل اینقد انسانیت و شعور داره که حق الناس و رعایت میکنه .. هم وطنان به خدا سطحی نگر و ساده لوح نباشیم . ظاهر یک مسلمان همه چیز و ثابت میکنه به والله . اخه این قرن بوقی ها رو نگاه به قرن اولیه ی بشر برگشتن عریانی و نیمه عریانی . حالا فرض کن یکی از این فاحشه های بی فرهنگ دلش پاکه که نیست با مدرک .. من اینها رو میبینم دلم خون میشه .اگه بهشون بگم دلم از ظاهرتون خونه اینجوری نیایین خیابون .. به نظرتون چکار میکنن ؟؟؟ هزار تا فحش و توهین پشتمونه . اینها الوده ترین و حیوانترین انساننهای دنیان به قران . چون شیعه اند و لاابالی . کسانی که ضرر جامعه اند در جامعه ی مسلمانان و خودشان هم شیعه اند دلشون پاکه ؟؟؟؟ من با هزاران دلیل و منطق ثابت میکنم که اینها دلشون چرکیه که روی ظاهرشون اثر گذاشته. واکنش ادمهای ساده لوح و سطحی نگر به این عکسها : آااااه دلشان پاک است آاااه از روی ظاهر نباید قضاوت کرد .. ادمهای زرنگ همه چیز رو بهم ربط میدونن .و واقعا هم همین طوره همه چیز بهم ربط داره .اگه محجبه ای خانمی که میای پیام من و میخونی به خودت ببال و پز بیار که هم بافرهنگی هم انسانیت اجتماعی داری هم باکلاسی هم شعورت بالاست هم به خدا دهن کجی نمیکنی هم دله میلیونها مسلمان و خون نکردی هم ضرر و افات و جامعه نبودی …

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا