مجله تفر یحی آموزشی

عکس و بیوگرافی بازیگران نقش فهیمه و بائو سریال پایتخت4 Reviewed by Momizat on . عکس و بیوگرافی بازیگران نقش فهیمه و بائو سریال پایتخت4 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس و بیوگرافی بازیگران نقش فهیمه و بائو سریال پایتخت4" امروز در سایت کا عکس و بیوگرافی بازیگران نقش فهیمه و بائو سریال پایتخت4 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس و بیوگرافی بازیگران نقش فهیمه و بائو سریال پایتخت4" امروز در سایت کا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » عکس و بیوگرافی بازیگران نقش فهیمه و بائو سریال پایتخت4

عکس و بیوگرافی بازیگران نقش فهیمه و بائو سریال پایتخت4

عکس و بیوگرافی بازیگران نقش فهیمه و بائو سریال پایتخت4

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”عکس و بیوگرافی بازیگران نقش فهیمه و بائو سریال پایتخت4″

امروز در سایت کافه سون.نت سراغ دو بازیگر جدید که در سریال پایتخت 4 چهره شدند صحبت کنیم.

یکی از این دو بازیگر محمد رضا علیمردانی هست که نقش بائو رو برعهده دارد.

alimardani

آقای علیمردانی در این سریال بسیار زیبا با لهجه مازندرانی صحبت میکند.اما باید بدونید که به هیچ وجه مازندرانی نیست و پدرش اهل سلفچگان است اما مادرش مازندرانی است.

با هم نگاهی داریم به بیوگرافی محمد رضا علیمردانی:

محمدرضا علیمردانی (متولد ۱۱ خرداد ۱۳۵۵، تهران) صداپیشه، خواننده و بازیگر ایرانی است. وی دارای مدرک کارشناسی تئاتر، نمایش و بازیگری است و تا کنون به عنوان دوبلر بسیاری از انیمیشن‌ها فعالیت داشته‌است. علیمردانی از بدو تولد دچار بیماری ارثی لارنژیت بوده و تا ۱۴ سالگی توان حرف زدن نداشته‌است. خود او در این باره می‌گوید در حالیکه پزشکان از درمان وی ناامید شده بودند، با مطالعه سرگذشت مشابه یک قاری مصری با یک درمان سنتی مصری آشنا می‌شود و بعد از یک ماه سکوت مطلق، درمان می‌شود. علیمردانی بازیگری را از کانون حر آغاز کرد و همانجا با خیلی از بازیگران از جمله محسن تنابنده آشنا شد. سال ۷۵ وارد دانشگاه شد و در رشته نمایش گرایش بازیگری تحصیل کرد؛ در حالی که یک سال قبل از آن برای اولین بار در مجموعه‌ای به نام جنگ آفتاب که یک بخش از آن را حمید فرخ‌نژاد کارگردانی ‌کرد، مقابل دوربین رفته بود. مجموعه نوروز ۷۶ تجربه بعدی علیمردانی بود و بعد از آن عمده فعالیت‌های وی به دوبله و صداپیشگی معطوف شد؛ از جمله آثار او در این زمینه می‌توان به مجموعه انیمیشن درین درین اشاره کرد که این مجموعه کوتاه نیز این روزها از شبکه یک به نمایش در می‌آید.

bao

نسرین نصرتی

فهیمه خواهر نقی یک زن مهربان و خانه‌دار است و هر کاری از دستش برمی‌آید برای خانواده برادرش بخصوص هما انجام می‌دهد. رابطه فهیمه و هما دوست‌داشتنی و به دور از دعواهای خواهرشوهر و عروس است. همین ویژگی در کنار بازی خوب و روان بازیگران این دو نقش ـ نسرین نصرتی و ریما رامین‌فر ـ باعث شده تا کارشان در این سریال دیده شود. نصرتی از تئاتر به تلویزیون و سینما آمده و متولد ۱۳۵۵ تهران است. وی با بازی در سریال تا ثریا، روشنایی‌های شهر، و خداوند عشق را آفرید، شهرزیبا و… توانایی‌های خود را به کارگردانان تلویزیون نشان داد. نصرتی با حضور در سریال تا ثریا با مقدم آشنا شد که این آشنایی باعث حضور وی در نقش فهیمه خواهر نقی معمولی در سریال پایتخت شد.

nasrin

فهمیه سریال پایتخت

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا