مجله تفر یحی آموزشی

زندگینامه و عکس های جدید بهار چنار بازیگر سریال لطیفه Reviewed by Momizat on . زندگینامه و عکس های جدید بهار چنار بازیگر سریال لطیفه امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"زندگینامه و عکس های جدید بهار چنار بازیگر سریال لطیفه"   زندگینامه ب زندگینامه و عکس های جدید بهار چنار بازیگر سریال لطیفه امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"زندگینامه و عکس های جدید بهار چنار بازیگر سریال لطیفه"   زندگینامه ب Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » زندگینامه و عکس های جدید بهار چنار بازیگر سریال لطیفه

زندگینامه و عکس های جدید بهار چنار بازیگر سریال لطیفه

زندگینامه و عکس های جدید بهار چنار بازیگر سریال لطیفه

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”زندگینامه و عکس های جدید بهار چنار بازیگر سریال لطیفه”

 

زندگینامه بهار چنار:

توانا ترکای (Tuvana Türkay ) متولد 3 اکتبر سال 1990 در استانبول ترکیه است.

در ایران با بازی در نقش باده در سریال شمیم عشق شناخته شده است.همچنین بازیگر نقش بهار در سریال لطیفه است. در فیلم لطیفه تووانا تورکای در نقش بهار چنار دوست لطیفه نیز هنرنمایی می کند.

سریال لطیفه:

عمر دمیر در اداره پلیس وان مشغول خدمت است . لطیفه دختری با اعتماد به نفس است که روی پای خودش ایستاده و به پول پدرش دل نبسته .لطیفه که در رم زندگی میکند و طراح جوهرات است برای جشن تولدش به استانبول میاد . در یک شب دختری که عمر قرار است با آن ازدواج کند به همراه پدر لطیفه در یک ماشین کشته پیدا میشوند . و این جنایت بزرگ پلی میشه برای ارتباط عمر و لطیفه . از یک طرف لطیفه توسط یک عده دزد و تبهکار که ادعا میکنن پدر لطیفه الماس های اونا رو دزدیده تهدید میشود از طرف دیگر عمر به دنبال پیدا کردن دلیل قتل نامزدش است . لطیفه بعد از اینکه میفهمد عمر پلیس است از او میخواهد اطلاعاتی که در مورد این پرونده به دست میارود را در اختیار او بگذارد اما عمر قبول نمیکند . ارتباط عمر و لطیفه رفته رفته بیشتر شده و …

خواهر لطیفه، نیلوفر در دام مرد بدی گرفتار شده است، لطیفه و عمر به نیلوفر کمک می کنند. نقش مادر لطیفه را نباهت چهره (مادر سلطان سلیمان) با نام زرین دنیزر بازی می کند. در فیلم لطیفه تووانا تورکای در نقش بهار چنار دوست لطیفه نیز هنرنمایی می کند.

و بسیاری از ماجرای های دیگر که در ادامه سریال خواهید دید.

عکس های بهار چنار سریال لطیفه

bahar_cafeseven.net_

عکس های 2015 بهار چنارbahar_cafeseven.net_2 bahar_cafeseven.net_3 bahar_cafeseven.net_4 bahar_cafeseven.net_5 bahar_cafeseven.net_6 bahar_cafeseven.net_7

بهار چنار

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا