مجله تفر یحی آموزشی

عکس های تابستانه بهاره کیان افشار+بیوگرافی Reviewed by Momizat on . عکس های تابستانه بهاره کیان افشار+بیوگرافی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس های تابستانه بهاره کیان افشار+بیوگرافی" این مطلب در بخش عکس بازیگران سایت کافه س عکس های تابستانه بهاره کیان افشار+بیوگرافی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس های تابستانه بهاره کیان افشار+بیوگرافی" این مطلب در بخش عکس بازیگران سایت کافه س Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » عکس های تابستانه بهاره کیان افشار+بیوگرافی

عکس های تابستانه بهاره کیان افشار+بیوگرافی

عکس های تابستانه بهاره کیان افشار+بیوگرافی

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”عکس های تابستانه بهاره کیان افشار+بیوگرافی

این مطلب در بخش عکس بازیگران سایت کافه سون.نت گردآوری شده است:

بهاره کیان افشار بازیگر جوان ایرانی است با سریال کلاه پهلوی به همگان معرفی شد.در واقع کلاه پهلوی را میتوان اولین کار بازیگری او دانست.او در سال ۱۳۸۲ همزمان با آغاز فیلمبرداری کلاه پهلوی کار بازیگری خود را آغاز کرد.بهار کیان افشار در ۲ فیلم سینمایی دیگر نیز در سال‌های ۹۰ و ۹۱ بازی کرده است..

بهاره کیان افشار بازیگر سریال گاهی به پشت سر نگاه کن در رمضان امسال می باشد.

هم‎زمان با روزهای برگزاری جشنواره فیلم فجر سال ۱۳۹۱، از سوی تولیدکنندگان فیلم سینمایی جنجالی «لاله» (درباره لاله صدیق، قهرمان اتومبیل‎رانی ایران) اعلام شد که سرانجام بهاره کیان‎افشار برای ایفای نقش اول این فیلم انتخاب شده است. ولی، چندی بعد در بعضی رسانه‎ها اعلام شد که به دلیل عدم آشنایی کامل این بازیگر با زبان انگلیسی این انتخاب منتفی شده است. آنجلینا جولی، جسیکا آلبا و مهناز افشار نیز از گزینه‎های قبلی ایفای این نقش بودند. سرانجام، سارا امیری به عنوان بازیگر نقش اول فیلم «لاله» انتخاب شد.

bahare afshar_cafeseven.net_ bahare afshar_cafeseven.net_2 bahare afshar_cafeseven.net_3 bahare afshar_cafeseven.net_4 bahare afshar_cafeseven.net_5

 بهاره کیان افشار در سریال گاهی به پشت سر نگاه کن

سریال گاهی به پشت سر نگاه کن در یک کارخانه تولید خودرو فیلمبرداری می شود. این کارخانه تولید خودرو در جاده کرج قرار دارد. این کارخانه متعلق به جلال تابش ( امین تارخ ) می باشد. جلال تابش دو دختر دارد و همسرش فوت کرده است. این سریال یک ملودرام خانوادگی است که نگاهی به مسائل اجتماعی نیز دارد. پیام اصلی این سریال حمایت از تولیدکنندگان داخلی و ایرانی است. بازیگر دیگر این سریال محمد متوسلانی می باشد که نقش احتشام را بازی می کند . محور اصلی داستان این مجموعه امانتداری و رعایت حلال و حرام در کسب درآمد است. جلال تابش صاحب یک کارخانه تولیدی خودرو می باشد که از درآمد آن زندگی اش را می گذراند . جلال از پدر مرحومش نیز آموخته است که رزق و روزی حلال را بر سر سفره ببرد.

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا