مجله تفر یحی آموزشی

عکس و بیوگرافی آذرخش فراهانی برادر گلشیفته Reviewed by Momizat on . عکس و بیوگرافی آذرخش فراهانی برادر گلشیفته امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس و بیوگرافی آذرخش فراهانی برادر گلشیفته" بخش دنیای بازیگران سایت کافه سون.نت تقدی عکس و بیوگرافی آذرخش فراهانی برادر گلشیفته امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس و بیوگرافی آذرخش فراهانی برادر گلشیفته" بخش دنیای بازیگران سایت کافه سون.نت تقدی Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » عکس و بیوگرافی آذرخش فراهانی برادر گلشیفته

عکس و بیوگرافی آذرخش فراهانی برادر گلشیفته

عکس و بیوگرافی آذرخش فراهانی برادر گلشیفته

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”عکس و بیوگرافی آذرخش فراهانی برادر گلشیفته

بخش دنیای بازیگران سایت کافه سون.نت تقدیم می کند:

azarakhsh

آذرخش فراهانی در فیلم نسیه همبازی آزاده نامداری می شود!

فرزند کوچک بهزاد فراهانی در نخستین سابقه بازیگریش فیلم نسیم را بازی خواهد کرد.

آذرخش که البته خود نوازنده گیتار است تا کنون سابقه بازی در هیچ فیلمی را نداشته است.

نسیم نام فیلمی از پرویز شهبازی است که آذرخش در آن نقش رودروی آزاده نامداری را بازی می کند.

چهارمین فراهانی، نوازنده گیتار باس است

آذرخش فراهانی که سابقه سالها فعالیت موسیقایی و نواختن گیتار باس دارد در این فیلم بناست نقش یک خواننده-موزیسین جوان را ایفا کند؛ موزیسینی که کاراکترش کاملا در کنار دو شخصیت اصلی زن داستان تعریف می شود.

آزاده نامداری دخترعمه این خواننده جوان است و کاراکتر اصلی “نسیم” که دختری است نوجوان و جسور بواسطه یک اتفاق دوستی عمیقی با این موزیسین پیدا می کند. این دختر نوجوان را چهره ای تازه از راه رسیده به نام ساغر قناعت ایفا می کند که از طریق برپایی تست بازیگری انتخاب شده است.

در این فیلم سینا حجازی بجای آذرخش آواز خوانی خواهد کرد.

داستان “نسیم” درباره چیست؟

هرچند گروه تولید “نسیم” از ابتدای پیش تولید سعی کردند داستانی درباره حضور یک سرباز آمریکایی در ایران را به عنوان خط اصلی قصه فیلم مطرح کردند اما گویا واقعیت داستانی فیلم چیز دیگری است.

شنیده ها حکایت از آن دارند که داستان “نسیم” درباره دختری نوجوان است که مشکلات سرراه زندگیش سبب می شود که از شهر کوچکشان خارج شده و برای پیمودن مسیری تازه به تهران بیاید.

این دختر نوجوان در تهران با موزیسینی روبرو میشود که در نوعی سرخوشی و بیخیالی سیر می کند و همین همراهی است که اتفاقات جالبی را رقم می زند. از آن سو ورود دخترعمه این موزیسین یعنی آزاده نامداری به ماجرا نیز شرایط تازه ای را شکل می دهد.

فیلمبرداری “نسیم” از اواخر اردیبهشت ماه آغاز شده و با وسواسی که شهبازی دارد حدودا دو ماهی کار تصویربرداری به مدیریت هومن بهمنش ادامه خواهد داشت.

 آذرخش فراهانی

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا