مجله تفر یحی آموزشی

عکس آرش پولادخان شوهر نیوشا ضیغمی Reviewed by Momizat on . عکس آرش پولادخان شوهر نیوشا ضیغمی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس آرش پولادخان شوهر نیوشا ضیغمی" امروز در سایت کافه سون.نت در خدمت شما هستیم تا با ماجرای ا عکس آرش پولادخان شوهر نیوشا ضیغمی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس آرش پولادخان شوهر نیوشا ضیغمی" امروز در سایت کافه سون.نت در خدمت شما هستیم تا با ماجرای ا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » عکس آرش پولادخان شوهر نیوشا ضیغمی

عکس آرش پولادخان شوهر نیوشا ضیغمی

عکس آرش پولادخان شوهر نیوشا ضیغمی

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”عکس آرش پولادخان شوهر نیوشا ضیغمی”

امروز در سایت کافه سون.نت در خدمت شما هستیم تا با ماجرای ازدواج نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولاد خان همراه شویم.

آرش پولادخان

arash poladkhanماجرای عشق و عاشقی نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولادخان + عکس
roozno.com/…/ماجرای-عشق-و-عاشقی-نیوشا-ضیغمی-و-همسرش-آرش-پولاد…
آرش پولادخان: حق با نیوشاست. من مدت ها قبل از اینکه با نیوشا آشنا شوم دوست داشتم با او ازدواج کنم و یک جورایی او را همسر آینده خودم می دیدم اما تنها دلشوره ام این بود که …
بدترین ویژگی نیوشا ضیغمی از نگاه همسرش پولادخان
www.berooztarinha.com/…/بدترین-ویژگی-نیوشا-ضیغمی-از-نگاه-همسرش…
آرش پولادخان با لهجه شیرین اصفهانی اش در این گفتگو همراه ما بود. نیوشا ضیغمی درباره همسرش می گوید: «آرش در هنر نمایشی و بصری نیست اما دنیایش با دنیای هنری من …
چهارمین سالگرد عروسی آرش پولادخان و نیوشا ضیغمی + تصاویر
www.samatak.com/…/a-pvladkhan-fourth-wedding-anniversary-and-stra…
آرش خان و نیوشای زیبا چهارمین سالگرد عروسی و پیوند زناشویی شان را جشن گرفتند نیوشا ضیغمی از اینکه چنین همسر زیبا و مهربانی را دارد به خود می بال.
بیوگرافی نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولادخان
taknevis.rozblog.com/Forum/Post/528
بیوگرافی نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولادخان. تولد 18 تیر ماه سال 1359 در تهران، دارای مدرك كارشناسی روانشناسی كودك از دانشگاه شهید بهشتی هستم و بازیگری را .

این دو که نوع آشنایی و ازدواج‌شان بیشتر به درد سوژه یک فیلم سینمایی می‌خورد با وجود آنکه از دو حرفه متفاوت هستن اما عشق و علاقه و اعتمادی که به یکدیگر دارند باعث شده است که در کنار هم احساس خوشبختی کنند. با ما همراه باشید تا به رموز زندگی این زوج خوشبخت پی ببرید.

آشنایی با آرش پولادخان چگونه اتفاق افتاد؟ نیوشا: واقعاً اگر بگویند که دو تا آدم چه طور با هم آشنا می شوند، من می توانم بگویم که این آشنایی ما در هیچ معادله ای نمی گنجد و همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد و برایم جالب بود. انگار از قبل قرار بود این اتفاق بیفتد. آشنایی ما قبل از از پرتقال خونی بود. یعنی ایشان را دیدم نه اینکه با هم در تماس باشیم. یکی از دوستان ما در اصفهان که سر فیلمبرداری بودیم کارهای تولید آن پروژه را انجام می دادند و آرش دوست ایشان بودند و به نوعی به واسطه کار سینما به هم معرفی شدیم ولی خیلی سریع ایشان به پروژه پرتقال خونی پیوستند و خیلی زود به ازدواج منتهی شد. در واقع آرش سرمایه گذار شد که به قول خودش به من نزدیک شود و شد! آرش پولادخان با لهجه شیرین اصفهانی با خنده می گوید: قدیم ها می گفتند شمش طلا آوردیم دخترتان را بردیم ما باید بخوانیم، فیلم پرتقال خونی آوردیم، دخترشان را بردیم… بدترین خصلت آرش پولادخان از نگاه شما چیست؟ نیوشا: اینکه تا ساعت ۴ صبح فیلم نگاه می کند و تلویزیون را روشن می گذارد. من هم از خواب می افتم. من در جای آرام می خوابیدم ولی آرش این عادت مرا تغییر داد… اوایل خیلی اذیت می شدم. یک مدت آرش هدفون گذاشت دیدم اذیت می شود یک مدت صدا را کم کرد… بالاخره کنار آمدیم او صدا را کم می کند و من هم کمتر غر می زنم.

بهترین ویژگی نیوشا ضیغمی از نگاه شما: آرش: خیلی صداقت دارد و این صادق بودنش را با دنیا عوض نمی کنم. بدترین ویژگی نیوشا: آرش: روی خوابش خیلی حساس است. خدا نکند بد موقع از خواب بیدار شود. وای به حال من تا آخر شب. یک بند تا خواب بعدی و تا شب غر می زند. سعی می کنم از دسترسش دور باشم در این مواقع آرش موردنظر در دسترس نمی باشد البته تمام تلاشم را کردم که کمتر سر و صدا کنم و صدای تلویزیون را کم کنم ولی خب روی خواب حساس است و کاریش نمی شود کرد. نمی خواهید بچه دار شوید؟ نیوشا: فعلاً نه… هنوز احساس می کنم به پختگی لازم برای مادر شدن نرسیدم. هنوز وجودم پر از هیجان و کارهای نیمه تمام است. هر وقت به آرامش برسم زمانی است که تصمیم می گیریم بچه دار شویم. اما در حقیقت امسال فرزند من متولد شد. پرتقال خونی حکم فرزندی را داشت که برایش خیلی زحمت کشیده بودیم امیدوارم نتیجه آن همانطور باشد که خودمان فکر می کنیم و مردم از دیدن آن لذت برده باشند…

نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولادخان

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا