مجله تفر یحی آموزشی

امیر مهدی ژوله و دخترش/عکس و بیوگرافی Reviewed by Momizat on . امیر مهدی ژوله و دخترش/عکس و بیوگرافی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"امیر مهدی ژوله و دخترش/عکس و بیوگرافی"   عکس های شخصی امیر مهدی ژوله   بیوگرافی امیر مهدی ژوله و دخترش/عکس و بیوگرافی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"امیر مهدی ژوله و دخترش/عکس و بیوگرافی"   عکس های شخصی امیر مهدی ژوله   بیوگرافی Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » امیر مهدی ژوله و دخترش/عکس و بیوگرافی

امیر مهدی ژوله و دخترش/عکس و بیوگرافی

امیر مهدی ژوله و دخترش/عکس و بیوگرافی

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”امیر مهدی ژوله و دخترش/عکس و بیوگرافی”

 

عکس های شخصی امیر مهدی ژوله

 

joleh_cafeseven_ joleh_cafeseven_2 joleh_cafeseven_3 joleh_cafeseven_4 joleh_cafeseven_5 joleh_cafeseven_6

بیوگرافی امیر مهدی ژوله:

 امیرمهدی ژوله (۲۷ مرداد ۱۳۵۸ تهران – تاکنون) روزنامه نگار، نویسنده و سردبیر اسبق چلچراغ و همچنین از نویسندگان سریال‌های طنز مهران مدیری است.
آثار

پاورچین (۱۳۸۱)
نقطه چین (۱۳۸۲–۸۳)
کمربندها را ببندیم (۱۳۸۳)
زندگی به شرط خنده (۱۳۸۴)
شب‌های برره (۱۳۸۴)
باغ مظفر (۱۳۸۵)
گنج مظفر (۱۳۸۶)
مرد هزارچهره (۱۳۸۷)
مرد دوهزارچهره (۱۳۸۸)
قهوه تلخ (۱۳۸۹–۹۱)
ویلای من (۱۳۹۱–۹۲)
شوخی کردم (۱۳۹۲)
در حاشیه (۱۳۹۳)
عطسه (۱۳۹۴)
در حاشیه ۲ (۱۳۹۴)

استند آپ کمدی

خندوانه(۱۳۹۴)

بیماری اِم‌اِس

او که خود مبتلا به اِم‌اِس می‌باشد، در یکی از برنامه‌های خندوانه با این بیماری شوخی کرد و از تجربیاتش در مبارزه با این بیماری گفت.
دیدگاه‌ها

ژوله از جمله ۱۴۰ هنرمند ایرانی بود که با امضاء طوماری در مورخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۲، همراه با سایر اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان، ضمن قدردانی انصراف عارف به نفع روحانی، از نامزدی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۲ حمایت علنی کرد.
استندآپ کمدی

در مسابقه خنداننده برتر سال ۱۳۹۴ او مطالب طنزی در مورد فوتبالیست‌ها و خواننده‌های زیر زمینی مطرح کرد.در پی این اتفاق عده‌ای از طرفداران امیر تتلو به صفحه اینستاگرام ژوله حمله کردند کردند.او در پی این اتفاقات او اعلام کرد: من یک هفته نیست که صفحه اینستاگرامم را باز کردم و خیلی خوشحال شدم که این چنین مورد استقبال قرار گرفت چون در عرض یک هفته ۵۵ هزار فالوئر پیدا کرد و این یک رکورد است اما با اتفاقاتی که افتاده تصمیم گرفته‌ام صفحه‌ام را ببندم، چون اگر در این صفحه نتوانم حرمت خودم و همکارانم را نگه دارم، این صفحه به چه درد می‌خورد؟

ژوله در جریان مسابقات خنداننده برتر، توانست به مرحله فینال راه پیدا کند و همراه با مهران غفوریان جایگاه اول را از آن خود نماید.
جستارهای وابسته

فهرست واکنش‌های اینترنتی ایرانیان
مسابقه خنداننده برتر سال ۱۳۹۴

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا