دنیای بازیگران, عکس بازیگران

عکس های علی سرابی نقش کیا در سریال مهرآباد

عکس های علی سرابی نقش کیا در سریال مهرآباد

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”عکس های علی سرابی نقش کیا در سریال مهرآباد”

بازیگر نقش کیا در سریال مهرآباد

ali sarabi_cafeseven.net_ ali sarabi_cafeseven.net_2

پیام حجاب سایت کافه سون.نت:

حجاب در ظاهر؛ اسلام برای حجاب ظاهر حدود و شرایطی را قرار می‌دهد. شهید مطهری: بدون تردید پوشانیدن غیر وجه و کفّین (گردی صورت و دست‌ها تا مچ) بر زن واجب است. عدم الزام در پوشاندن چهره و دست‌ها تا مچ نیز به شرط آن است که از هر نوع آرایش و عوامل جلب توجه و محرک و مهیج خالی باشد. در غیر این صورت پوشاندن همان‌ها نیز لازم است و تذکر این نکته نیز به جاست که واجب نبودن پوشش وجه و کفین بر زن دلیل بر جواز نگاه مرد به آن‌ها نمی‌باشد؛ بلکه اگر نگاه مرد از روی لذت بردن یا با ترس از ایجاد لغزش باشد قطعاً حرام است حتی در مورد محارم.
حفظ حجاب تدبیر خالق هستی برای پاسداری و نگهبانی عفاف بوده و به رشد عواطف و عشق در وجود آدمی و در نتیجه‌ی تحکیم روابط خانوادگی کمک می‌کند و برای رسیدن به حجاب مورد نظر اسلام نمی‌توان تنها بعضی از دستورها را رعایت کرد و از برخی دیگر صرف‌نظر نمود؛ چرا که ثمرات حجاب در صورتی بطور کامل تحقق می‌یابد که تمامی دستورها رعایت گردد، هرچند عمل به بعضی از آن نیز فواید زیادی دارد.

برگرفته شده از m5736z.blog.ir زارع پور

ali sarabi_cafeseven.net_3

علی سرابی از نقشش در سریال مهر آباد می گوید:

قبل از این کار، من یک بار در فیلمی سینمایی از شهرام مکری حضور داشتم با نام «اشکان، انگشتر متبرک و چند داستان دیگر» که این فیلم هرگز اکران نشد.در تلویزیون هم سریال «سهمی برای دوست» را با مسعود اطیابی کار کردم که به دلیل  حضور دوستم اشکان خطیبی و بازی کنار او بود. در همین ایام بود که فیلمنامه مهرآباد به دستم رسید و واقعا حضور در این سریال برایم تجربه خیلی خوبی بود چرا که پارتنرهایم همه دوستان صمیمی و بچه‌های خیلی خوبی بودند و در کار تصویر به من کمک زیادی کردند. کارگردان خوش‌اخلاقی هم داشتیم که حین کار اجازه می‌داد خودمان اتود بزنیم و تمرین کنیم. تهیه‌کننده، تصویربردار و کارگردان همه خوش‌فکر و خوش‌طینت بودند تا کار تهیه سریال در نهایت خیلی خوب پیش برود.

فیلمنامه آنقدر دقیق است و همه چیز به هم ربط دارد که لازم نیست من بازیگر چیزی به کاراکتر اضافه کنم.کیامقدم آدمی است که در ابتدای کار بعد از 12 سال دوری از ایران وقتی برمی‌گردد آدمی منضبط، وسواسی و اتوکشیده است اما هر چه جلوتر می‌رود و در تهران با افراد ارتباط برقرار کرده و اتفاقات مختلف را تجربه می‌کند، کاملا شخصیتش تغییر می‌کند و اصلا دگرگون می‌شود. به همین دلیل است که در قسمت‌های ابتدایی سریال وسواس، تمیزی، آرامش و طرز تفکر خاصی که مثلا در حمام رفتن دارد را می‌بینیم که تعمدی است.

ali sarabi_cafeseven.net_4 ali sarabi_cafeseven.net_5 ali sarabi_cafeseven.net_6 ali sarabi_cafeseven.net_7 ali sarabi_cafeseven.net_8

علی سرابی

مطالب مرتبط

admin

Leave a Reply