مجله تفر یحی آموزشی

عکس های جدید ابرو گوندنش در اینستاگرام/بیوگرافی Reviewed by Momizat on . عکس های جدید ابرو گوندنش در اینستاگرام/بیوگرافی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس های جدید ابرو گوندنش در اینستاگرام/بیوگرافی" بخش دنیای بازیگران سایت کافه س عکس های جدید ابرو گوندنش در اینستاگرام/بیوگرافی امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس های جدید ابرو گوندنش در اینستاگرام/بیوگرافی" بخش دنیای بازیگران سایت کافه س Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » عکس های جدید ابرو گوندنش در اینستاگرام/بیوگرافی

عکس های جدید ابرو گوندنش در اینستاگرام/بیوگرافی

عکس های جدید ابرو گوندنش در اینستاگرام/بیوگرافی

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”عکس های جدید ابرو گوندنش در اینستاگرام/بیوگرافی

بخش دنیای بازیگران سایت کافه سون.نت تقدیم می کند:

bru-gundes_cafeseven.net_

عکس های جدید و شخصی ابرو گوندنش

بیوگرافی کامل ابرو گوندنش خواننده ترک:

نام:ابرو گوندش (Ebrü Gündeş)
تاریخ تولد:12 اکتبر 1974 20 مهر -1353
نام پدر:رمضی گوندش
نام مادر: مژگان کومارتاشلی اوغلو نرگس
محل تولد:استانبول-ترکیه
قد:168
ابرو گوندش ۱۲ اکتبر ۱۹۷۴ در استانبول در محله Şirin Evler به دنيا آمد. پدرش رمضی گوندش و مادرش مژگان کومارتاشلی اوغلو (نرگس ) هستند.ابرو یک برادر بزرگتر از خودش به نام چنگیز دارد.
پدر ابرو که یه مرد الکلی بود و از زمان های کودکی ابرو خانواده اش ترک کرد و ابرو تا شانزده سالگی در برنامه های تلویزیونی پدرش را فوت شده اعلام می کرد.
ابرو بعد از تحصيلات ابتدايی و دبیرستان در يك خياطي در استانبول شروع به كار كرد و بعد ابرو به عنوان يک فروشنده در يک فروشگاه لباس کار کرد. در همان سالها چند تا از مشتريها که صدای ابرو راشنيده بودند فهميدن که نش دمیرکات”معرفی کردند صدای ابرو قشنگه و اون رو به ( نشه دمیرکات ) ( شرکت موزیک ) بردن, و خواستن صدای اون رو به عنوان یک صدای خوب و زیبا به همه اعلام کنن.

اون شرکت چون اون زمان هنوز تشکیل نشده بود برای اینکه صدای ابرو رو ضبطش کنن ابرو رو به دست آقای( سلچوک تکای ) و یکی از مشتریها سپردن.وابرو هم با این دو شخص معروف موزیک اون زمان همکاری کرد
. قبل از اينکه ابرو آلبومی بيرون بدهد و معروف شود برای اينکه بتواند روی صحنه خوب کار کند و به صحنه عادت کند مدتی در کنار”امل سايين “خواننده ترک رفت و پيش اوبه عنوان همصدا كار كرد .
وسرانجام ابرو در سال 1993 آولین آلبوم خود به نام “مسافر الهی”منتشر شد .این آلبوم فروش بسیار خوبی داشت.

همچنین بعد از این آلبوم تا 3سال جایزه بهترین خواننده زن را از کانال “کرال”ترکیه گرفت.
ابرو بلافاصله بعد از اولين کار بر روی آلبوم دوم خود به نام “شیرین بلا ” را شروع کرد و در سال 1994 این آلبوم منتشر شد.آهنگ های این آلبوم بیشتر آهنگ های رمانتیک بودند..
آلبوم سوم ابرو در سال ۱۹۹۵ به نام”من هنوز بزرگ نشدم ” منتشر شد.در اين آلبوم آهنگهای “طوفان ها” و” آيا خوشبختی را برای من زياد دیدید؟”بسیار زیبا و پر طرفدار بود. اين آلبوم همچنین آغاز دوستی ابرو با “سردار اورتاچ” بود.
چهارمين آلبوم به نام “سفره گرگها” در سال ۱۹۹۶ بيرون آمد . و چندین پيشنهاد بازيگری به ابرو شد و ابرو در سريالهايی که نام آلبومش را داشتند به عنوان نقش اول بازی کرد.
بعد از دو سال فاصله در سال ۱۹۹۸ آلبوم ” تو لطفی از جانب خدا هستی “را منتشر کرد.آهنگ 12 این آلبوم در مورد زندگی خودش بود.

bru-gundes_cafeseven.net_2

صفحه شخصی ابرو گوندنش در اینستاگرامbru-gundes_cafeseven.net_3

تصاویر 2015 ابرو گوندنشbru-gundes_cafeseven.net_4

عکس های جدید ابرو گوندنش تابستان 2015bru-gundes_cafeseven.net_5

آخرین عکس های ابرو گوندنش تابستان 94bru-gundes_cafeseven.net_6

معرفی کامل ابرو گوندنشbru-gundes_cafeseven.net_7

عکس های شخصی و خصوصی ابروگوندنشbru-gundes_cafeseven.net_8عکس های جدید و به روز ابرو گوندنش

ابرو گوندنش

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا