مجله تفر یحی آموزشی

گفتگوی جنجالی شراره رخام با برنامه کامنت در فضای مجازی Reviewed by Momizat on . گفتگوی جنجالی شراره رخام با برنامه کامنت در فضای مجازی به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : کم کم بشر به این نتیجه می رسد که به جای تکثیر شدن، یه جای کمیت به کیفیت ف گفتگوی جنجالی شراره رخام با برنامه کامنت در فضای مجازی به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : کم کم بشر به این نتیجه می رسد که به جای تکثیر شدن، یه جای کمیت به کیفیت ف Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » گفتگوی جنجالی شراره رخام با برنامه کامنت در فضای مجازی

گفتگوی جنجالی شراره رخام با برنامه کامنت در فضای مجازی

گفتگوی جنجالی شراره رخام با برنامه کامنت در فضای مجازی

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : کم کم بشر به این نتیجه می رسد که به جای تکثیر شدن، یه جای کمیت به کیفیت فکر کند . اینقدر کمیت غلط زیاد خوب نیست بهتر است کمیت پایین بیاید و کیفیت بالاتر برود.گفتگوی جنجالی شراره رخام با برنامه کامنت در فضای مجازی

گفتگوی-جنجالی-شراره-رخام-با-برنامه-کام

گفتگوی جنجالی شراره رخام با برنامه کامنت در فضای مجازی

او در گفتگو با برنامه کامنت میگوید :
من با فرزند داشتن مخالف هستم و مجری اشاره می‌کند شما با قطع نسل بشر موافق هستید و رخام دوباره می‌گوید :
من چون آدم آرمانگرایی هستم و معتقدم به دنیا آوردن یک انسان یعنی به دنیا آوردن چندین و چندین نسل بعد از خودمان. اگر قرار باشد من نوعی یک بچه به دنیا بیاورم من یک یک شخص را به دنیا نمی‌آورم من چندین نسل بعد از آن آدم را هم به دنیا می‌آورم . اینقدر مسئولیتش سنگین است که من فکر می‌کنم خیلی ریسک بزرگی است به دنیا آوردن کسی که نتوانی به اندازه کافی و به هر دلیلی و به خاطر شرایط امکانات و به خاطر جامعه و به خاطر مشکلاتی که در بزرگ شدن یک بچه وجود دارد نتوانی درست مدیریت بکنی و یکسری چیزهای غلطی در آن بچه ایجاد شود و بعد شما هم بمیری و شما یکسری چیزهای غلط را تکثیر بکند.
کم کم بشر به این نتیجه می رسد که به جای تکثیر شدن، یه جای کمیت به کیفیت فکر کند . اینقدر کمیت غلط زیاد خوب نیست بهتر است کمیت پایین بیاید و کیفیت بالاتر برود.
در واقع تفکر و سبک زندگی بازیگر سابق نه تنها مطلوب نیست بلکه این روش اشاعه سبک زندگی بسیار خطرناک است. در شرایطی که فرزندآوری در فضای مجازی توسط سلبرتی‌هایی باید تبلیغ شود برخی برندها از رده خارج اقدام به تبلیغ علیه موضوع فرزندآوری می‌کنند اما نکته مهمتری که در اظهارات خانم بازیگر قابل تحلیل است این اس که می‌گوید من آدم آرمانگرایی هستم یا کاری را نمی‌کنم یا اگر انجام دهم باید عالی انجام شود. شراره رخام نه در بازیگری چهره موفقی بوده ، نه در زندگی زناشویی و در نه سایر عرصه‌ها هنری . پس مردم نباید به تبلیغات آرمانگرایانه بازیگرانی همچون رخام توجه کنند. چون اگر خانم رخام ایده‌آلگرا بود طبق اظهاراتش تا کنون وپس از سال‌ها فعالیت باید جایزه اسکار را بدست می‌آورند. بسیاری از بازیگران سینمای ایران از یک سطح متوسط نمی توانند فراتر بروند و عدم رشد این طیف به همین طرز تفکر غلط انتخاب سبک زندگی ‌بازمی‌گردد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا