مجله تفر یحی آموزشی

کارگردانان به دنبال من هستند من منتظر کسی نیستم / ناراحتی آفرین عبیسی از رضا میر کریمی Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : دعوت آفرین عبیسی به برنامه دورهمی و گفتگوبی زیبا با این بازیگر تلویزیون. کارگردانان به دنبال من هستند من منتظر کسی نیستم / ناراحتی آفرین مجله اینترنتی کافه 7 : دعوت آفرین عبیسی به برنامه دورهمی و گفتگوبی زیبا با این بازیگر تلویزیون. کارگردانان به دنبال من هستند من منتظر کسی نیستم / ناراحتی آفرین Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » کارگردانان به دنبال من هستند من منتظر کسی نیستم / ناراحتی آفرین عبیسی از رضا میر کریمی

کارگردانان به دنبال من هستند من منتظر کسی نیستم / ناراحتی آفرین عبیسی از رضا میر کریمی

مجله اینترنتی کافه 7 : دعوت آفرین عبیسی به برنامه دورهمی و گفتگوبی زیبا با این بازیگر تلویزیون.

کارگردانان به دنبال من هستند من منتظر کسی نیستم / ناراحتی آفرین عبیسی از رضا میر کریمی

مدیری با دعوت از آفرین عبیسی، درباره رک‌گویی‌ این بازیگر پرسید. او در پاسخ گفت: من از ابتدا همینطور بودم؛ چرا که معتقدم حرف دلت را می‌زنی و راستش را می‌گویی و آسوده می‌شوی حتی خدا هم وعده کرد که راستش را بگو و از پشت سرت هم نترس.

بازیگر سریال تلویزیونی «تنهایی لیلا» در خصوص زندگی خانوادگی‌اش بیان کرد: من در سن ۱۷ سالگی ازدواج کردم. اکنون سه فرزند و یک داماد دارم و بعد از ازدواج هم بازی نکردم؛ چرا که میخواستم همسرداری و بچه‌داری کنم و حالا هم ۶۴ سال سن دارم.

وی افزود: وارد شدن در حرفه بازیگری برایم یک اتفاق بود و دنبالش نبودم. حالا هم که بعد از ۳۰ سال دوباره وارد این عرصه شدم، زیرا پسرم تشویقم کرد و مشوقم بود.

عبیسی فیلمنامه را امری مهم خواند و درباره حضورش در آثار فیلم اولی‌ها اظهار داشت: به نظرم به کارگردان های جوان هم باید بها داد  و کمکشان کرد. اتفاقا بعد از عید هم با یک کارگردان جوان کار کردم و در اثرش نقش مادر شهید حسنی کارگر را داشتم که در فاجعه منا به شهادت رسید و تجربه بسیار خوبی بود.

65013_250

کارگردانان به دنبال من هستند من منتظر کسی نیستم / ناراحتی آفرین عبیسی از رضا میر کریمی
بازیگر «رقص در غبار» نسبت به بازی در نقش‌های منفی ابراز بی‌علاقگی کرد و در پاسخ به سوال مهران مدیری در مورد اینکه جایی گفته‌اید از رضا میرکریمی دلخور هستید، عنوان کرد: من مصاحبه ای با روزنامه «بانی فیلم» داشتم و در تماس خبرنگار با او صحبت کردم. البته طی اعتمادی که من به خانم خبرنگار داشتم با او حرف‌هایی زدم که فقط درد دل بود اما او آن حرف ها را چاپ کرد و از آن به بعد من با کسی مصاحبه نکردم اما اینکه گفتم از میرکریمی ناراحتم این بود که من در اولین کار او با خاطرات خوبی حضور داشتم ولی برای کار «یه حبه قند» دستیارش با من تماس گرفت و من گفتم بگویید خود میرکریمی با من تماس بگیرد و بعد از آن میرکریمی با من تماس گرفت و من به او گفتم این رسمش نبود و با او در فیلم سینمایی «یه حبه قند» همکاری نکردم.

عبیسی در ادامه تاکید کرد: کارگردان ها و تهیه کننده ها منتظر ما هستند و من منتظر کسی نیستم.

وی صبوری را بهترین درس زندگی‌اش خواند و اظهار داشت: خانه‌داری را بیشتر از سینما دوست دارم.

بازیگر سریال «مشق عشق» ابتدا کتابی از مولانا را تقدیم موزه «دورهمی» کرد اما تسبیحی در دستش بود که دانه‌هایش از خاک کربلا ساخته شده بود و علاقه بسیاری هم به آن داشت و نمی‌خواست آن را به موزه «دورهمی» بدهد اما در نهایت با دشواری از تسبیح دل کند و آن را هم به موزه «دورهمی» اهدا کرد.

کارگردانان به دنبال من هستند من منتظر کسی نیستم / ناراحتی آفرین عبیسی از رضا میر کریمی

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا