مجله تفر یحی آموزشی

پاسخ رامبد جوان به کسانی که گفتند خودت از تولید ملی حمایت نمیکنی / ماجرای پیراهن رامبد جوان Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : مدتی است که رامبدجوان در برنامه خندوانه با به راه انداختن کمپین حمایت از تولید داخلی، در خلال برنامه‌اش قصد ترغیب مردم به خرید محصولات وط مجله اینترنتی کافه 7 : مدتی است که رامبدجوان در برنامه خندوانه با به راه انداختن کمپین حمایت از تولید داخلی، در خلال برنامه‌اش قصد ترغیب مردم به خرید محصولات وط Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » پاسخ رامبد جوان به کسانی که گفتند خودت از تولید ملی حمایت نمیکنی / ماجرای پیراهن رامبد جوان

پاسخ رامبد جوان به کسانی که گفتند خودت از تولید ملی حمایت نمیکنی / ماجرای پیراهن رامبد جوان

مجله اینترنتی کافه 7 : مدتی است که رامبدجوان در برنامه خندوانه با به راه انداختن کمپین حمایت از تولید داخلی، در خلال برنامه‌اش قصد ترغیب مردم به خرید محصولات وطنی و حمایت از کارخانه‌ها و برندهای ایرانی را دارد.
اما نکته عجیب این ماجرا این بود که خود مجری برنامه که بارها در طول برنامه مردم را به خرید محصولات داخلی ترغیب می‌کند پیراهن یک برند خارجی معروف را به تن دارد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

همانطور که در تصویر هم می‌بینید رامبد جوان در یکی از برنامه‌هایش پیراهنی با مارک پولو رالف لورن را به تن کرده است.
این مطلب با حواشی زیادی در شبکه های اجتماعی همراه بود؛ در نهایت رامبد جوان مجبور شد توضیحی درباره این مطلب بیان کند. وی در واکنش به این موضوع گفت: من دارم به دنبال جنس خوب ایرانی در تمام چیزهایی که استفاده می‌کنم می‌گردم و این زمان می‌برد. جوان افزود: من به تازگی متوجه شدم با خرید جنس ایرانی از کارگر و اقتصاد ایرانی حمایت کنم. ویدئوی صحبت ها رامبد جوان را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا