مجله تفر یحی آموزشی

سقوط فرهنگی یا کشف حجاب؟/عکس چکامه چمن ماه و صدف طاهریان Reviewed by Momizat on . سقوط فرهنگی یا کشف حجاب؟/عکس چکامه چمن ماه و صدف طاهریاننقد و بررسی سایت کافه سون.نت از کشف حجاب دو بازیگر زن سینمای ایرانبازی با ارزش های دینی و ملی این بار تو سقوط فرهنگی یا کشف حجاب؟/عکس چکامه چمن ماه و صدف طاهریاننقد و بررسی سایت کافه سون.نت از کشف حجاب دو بازیگر زن سینمای ایرانبازی با ارزش های دینی و ملی این بار تو Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » سقوط فرهنگی یا کشف حجاب؟/عکس چکامه چمن ماه و صدف طاهریان

سقوط فرهنگی یا کشف حجاب؟/عکس چکامه چمن ماه و صدف طاهریان

محبوب کن - فیس نما

سقوط فرهنگی یا کشف حجاب؟/عکس چکامه چمن ماه و صدف طاهریان

نقد و بررسی سایت کافه سون.نت از کشف حجاب دو بازیگر زن سینمای ایران

بازی با ارزش های دینی و ملی این بار توسط دو بازیگر زن ایرانی صدف طاهریان و چکامه چمن ماه.پس از رسوایی اخلاقی گلشیفته فراهانی این بار نوبت به دو بازیگر دیگر ایرانی رسید تا بار دیگر زنگ خطر برای مسئولین به صدا در آید که چه کسانی الگوی دختران و زنان امروز کشور شده اند.

 

چکامه چمن ماه

 عواقب کشف حجاب دو بازیگر زن سینما ، صدف طاهریان و چکامه چمن ماه و واکنش وزارت ارشاد !

 

صدف طاهریان

عواقب کشف حجاب دو بازیگر زن سینما ، صدف طاهریان و چکامه چمن ماه و واکنش وزارت ارشاد !

سپردن نقش های کلیدی فیلم ها و سریال ها به افرادی که به قید و بند های ایرانی اسلامی پایبند نیستند قطعا خطرات بزرگی دارد که اولین آن ترویج بی حجابی و بی عفتی در کشور است.

حسین نوش آبادی سخنگوی ارشاد درباره عواقب کشف حجاب دو بازیگر زن سینما توضیح داد.

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران، حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص کشف حجاب برخی از بازیگران زن ایرانی گفت: این گونه رفتارها نشانه خلا شخصیت و کمبود عاطفی است .در واقع انتشار عکس های بدون حجاب در فضای مجازی برای مردم کار ضد فرهنگی و اخلاقی است و غیرقابل توجیه است. ما انتظار نداریم هنرمندانی که از کنار از همین مردم معروف شدند و جایگاهی پیدا می کنند حالا بخواهند به باورها و اعتقادات همین مردم بی توجه باشند.

وی ادامه داد: این رفتارها نشان کمبودها و خلا روحی عاطفی است و به نظر می رسد اگر این رفتار عامدانه و آگاهانه باشد طبق ضوابط و مقررات که ما اعلام کردیم این افراد دیگر نمی توانند به طور رسمی فعالیت کنند ما دیگر آنها را به عنوان هنرمند تلقی نمی کنیم.

وی افزود: این کار باید توسط این افراد توجیه شود و بلافاصله عکس ها را بردارند و کارشان را جبران کنند و طبق مقررات با انها برخورد می کنیم. البته این رفتارها در شان یک هنرمند نیست. هنرمندی که این کار را انجام می دهد اول به خودش ضرر می رساند ما به هنرمندان پیشنهاد می کنیم عکس های شخصی خودشان را در فضای مجازی منتشر نکنند

۱,۰۷۶ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا