مجله تفر یحی آموزشی

حمید فرخ نژاد همچنان در بیمارستان بستری است Reviewed by Momizat on . حمید فرخ نژاد همچنان در بیمارستان بستری است به گزارش کافه سون و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان حمید فرخ نژاد بازیگر سینما و تلویزیون که به دلیل عارضه در دستگاه حمید فرخ نژاد همچنان در بیمارستان بستری است به گزارش کافه سون و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان حمید فرخ نژاد بازیگر سینما و تلویزیون که به دلیل عارضه در دستگاه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » حمید فرخ نژاد همچنان در بیمارستان بستری است

حمید فرخ نژاد همچنان در بیمارستان بستری است

حمید فرخ نژاد همچنان در بیمارستان بستری است

به گزارش کافه سون و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان حمید فرخ نژاد بازیگر سینما و تلویزیون که به دلیل عارضه در دستگاه گوارشی (سنگ صفرا) در بخش VIP  یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد و روز گذشته عمل جراحی موفقیت آمیزی داشت و در حال حاضر به هوش آمده و حال عمومی وی خوب است.

مریم قربانی که مسئول اطلاع رسانی وضعیت حال این بازیگر است؛ مطرح کرد: فرخ نژاد هم چنان در بیمارستان بستری است و پزشکان هنوز تشخیص ندادند که او مرخص شود و باید منتظر اعلام زمان مرخصی توسط پزشکان بود.

photo_2016-10-10_20-31-43

حميدفرخ نژاد امروز جراحى شد و حال عمومى اش رضايت بخش است. او به احتمال فراوان فردا از بيمارستان مرخص ميشود و بزودى جلوى دوربين فيلم “بى حساب” به كارگردانى مصطفى احمدى مي رود.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا