امیرعلی نبویان
دنیای بازیگران

عکس های جدید امیرعلی نبویان در کنار عشقش بهار نوروزپور

امیرعلی نبویان

عکس های جدید “امیرعلی نبویان و همسرش

جدیدترین تصاویر از امیرعلی نبویان ( خالق قصه های امیرعلی و مجری برنامه رادیو هفت ) و همسرش بهار نوروزپور را در دنیای بازیگران کافه سون ببینید.

جدیدترین تصاویر از امیرعلی نبویان و همسرش

امیرعلی نبویان نویسنده محبوب قصه های امیرعلی را همه ما برنامه جذاب رادیو هفت میشناسیم و با اجراهای بی نظیرش در برنامه صدبرگ و لباهنگ های خندوانه

این نویسنده ، بازیگر و مجری جوان همسر بهار نوروزپور است که مدیر یک شرکت تبلیغاتی است.این زوج جوان چندی پیش با حضور در برنامه وقتشه با اجرای کامران تفتیسالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند و مردم را در این شادی سهیم کردند. تصاویری از امیرعلی نبویان و همسرش بهار نوروز پور را در ادامه مشاهده میکنید.

تصاویری از امیرعلی نبویان و همسرش

امیرعلی نبویان امیرعلی نبویان امیرعلی نبویان  امیرعلی نبویان امیرعلی نبویان امیرعلی نبویان


امیرعلی نبویان (زاده 2 فروردین 1359، آمل) نویسنده، مجری و بازیگر ایرانی می باشد. وی فارغ التحصیل رشتهٔ مهندسی برق از دانشگاه مازندران بوده و شهرتش را از برنامهٔ تلویزیونی رادیو هفت بدست آورد. او علاوه بر اجرا در برنامه های تلویزیون، نویسندهٔ خوبی نیز می باشد و چهار کتاب شامل مجموعهٔ قصه های امیرعلی ((1٫2٫3٫4)) از وی منتشرشده و در بازار وجود دارد.

نبویان اولین تجربه بازیگری خود را در سریال نوشدارو بدست آورد. وی در برنامه رادیو هفت نیز حضور داشته است.وی در کارنامه خود مجری گری در رادیو هفت، خوشا شیراز، صد برگ را داشته است. او همچنین توانسته در مسابقه لباهنگ خندوانه با اجراهای خود نظرات زیادی را جلب نماید.

مطالب مرتبط

Amirrostami

Leave a Reply