مجله تفر یحی آموزشی

اقدام عجیب کیومرث پور احمد : فعالیت علیه نظام Reviewed by Momizat on . از پاریس خبر می‌رسد «کیومرث پوراحمد» که قرار بود همراه با جنازه «عباس کیارستمی» به ایران بازگردد، چند هفته‌ای است که در این شهر در تلاش ساخت فیلمی مستند- داستان از پاریس خبر می‌رسد «کیومرث پوراحمد» که قرار بود همراه با جنازه «عباس کیارستمی» به ایران بازگردد، چند هفته‌ای است که در این شهر در تلاش ساخت فیلمی مستند- داستان Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » اقدام عجیب کیومرث پور احمد : فعالیت علیه نظام

اقدام عجیب کیومرث پور احمد : فعالیت علیه نظام

از پاریس خبر می‌رسد «کیومرث پوراحمد» که قرار بود همراه با جنازه «عباس کیارستمی» به ایران بازگردد، چند هفته‌ای است که در این شهر در تلاش ساخت فیلمی مستند- داستانی است که قرار است با عنوان «گزارش یک مرگ مشکوک» از رسانه‌های ماهواره‌ای به زبان‌های مختلف به نمایش عمومی گذاشته شود.

اقدام عجیب کیومرث پور احمد : فعالیت علیه نظام

البته این گونه تحرکات از سوی «پوراحمد» مسبوق به سابقه است زیرا این فیلمساز تنها به اعتبار دو- سه دیدار با شهید «سید مرتضی آوینی»؛ یکشبه از همه دوستان این شهید خودی‌تر شد، چنان‌که فیلمی سیاه و تلخ ساخت با عنوان «مرتضی و ما».

images

در این فیلم «پوراحمد» با رندی تمام با انتخاب نام کوچک شهید برای فیلم و حال و هوای آن، فیلم را چنان به مرحله تدوین رساند که گویی این شهید در محاصره دشمن بوده است و دوستان واقعی‌اش شبه روشنفکران بوده‌اند. حال با عنوان فیلم جدیدش نیز تلاش دارد تا ثابت کند توطئه‌ای در کار بوده است.

شگفت اینکه از قرار اطلاع، فیلم مذکور هیچ یک از مراحل اداری برای گرفتن مجوز ساخت را دریافت نکرده است. در همان پاریس، پوراحمد در حال ساخت فیلمی است که از نام آن می‌توان حدس زد با عنایت به سوابق و مواضع سال‌های اخیر فیلمساز با سودای تبلیغات مسموم علیه نظام در حال تولید است.

اقدام عجیب کیومرث پور احمد : فعالیت علیه نظام

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا