مجله تفر یحی آموزشی

یکی از خطرناکترین منطقه ها در ایران به اسم دختری گذاشته شده که در آن خودکشی کرده Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : شیروان دره سی» حدودا در ۲۰کیلومتری جنوب شرقی مشکین شهر و در نزدیکی لاهرود قرار داره و یکی از یازده زیستگاه وحشی منطقه سبلانه . بریدگی های مجله اینترنتی کافه 7 : شیروان دره سی» حدودا در ۲۰کیلومتری جنوب شرقی مشکین شهر و در نزدیکی لاهرود قرار داره و یکی از یازده زیستگاه وحشی منطقه سبلانه . بریدگی های Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » یکی از خطرناکترین منطقه ها در ایران به اسم دختری گذاشته شده که در آن خودکشی کرده

یکی از خطرناکترین منطقه ها در ایران به اسم دختری گذاشته شده که در آن خودکشی کرده

مجله اینترنتی کافه 7 : شیروان دره سی» حدودا در ۲۰کیلومتری جنوب شرقی مشکین شهر و در نزدیکی لاهرود قرار داره و یکی از یازده زیستگاه وحشی منطقه سبلانه .
بریدگی های دیواره های صخره ای این دره عمیق و عریض چشم انداز خاصی به منطقه بخشیده و سنگها در آن به صورت تندیس هایی دیده می شن .

%d8%b4%db%8c%d8%b1%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1%d9%87-51182-%d9%87%d9%85%da%af%d8%b1%d8%af%db%8c
این منطقه که همه ساله در چهار فصل گردشگران بی شماری رو به خود جلب کرده صخره ها و غارهای دیدنی ای داره و محل اصلی ورود به دره در ۵ کیلومتری پایین آبگرم معدنی شابیل قرار داره و برای رفتن به اینجا باید از کنار آبشاری با ارتفاع ۴۰ متری به سمت پایین صخره نوردی کرد .
افراد محلی میگویند شیروان نام دختری بود که وقتی دید نمی تونه به دلداه اش برسه خودش رو به تو این دره انداخته و نام دره رو با نام خود جاودانه کرده .
تو این زیستگاه طبیعی مشگین شهر آبشاری دوقلو که در نوع خود بی نظیره، وجود داره که در بهار و تابستان چشمه ها و جوشش فراوان آن جالب توجه بوده و در فصل زمستان نیز یخ بستن ها و قندیل های آن جلوه ای زیبا به طبیعت شیروان دره سی داده .

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا