مجله تفر یحی آموزشی

طولانی ترین پله برقی جهان در چین Reviewed by Momizat on . طولانی ترین پله برقی جهان در چین   به گزارش کافه سون همانطور که میدانیم جاذبه گردشگری در کشور چین بسیار بالا رفته است و همواره مردم بسیاری از جاهای دنیا بر طولانی ترین پله برقی جهان در چین   به گزارش کافه سون همانطور که میدانیم جاذبه گردشگری در کشور چین بسیار بالا رفته است و همواره مردم بسیاری از جاهای دنیا بر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » طولانی ترین پله برقی جهان در چین

طولانی ترین پله برقی جهان در چین

محبوب کن - فیس نما
طولانی ترین پله برقی جهان در چین

 

به گزارش کافه سون همانطور که میدانیم جاذبه گردشگری در کشور چین بسیار بالا رفته است و همواره مردم بسیاری از جاهای دنیا برای  جهان گردی خود به چین می آیند.

همیشه کشور چین جایگاه مخصوص جهانگردان بوده و حالا نوبت رسیده به یه پدیده ای به ساخت بشر که طولانی ترین پله برقی جهان را به چشم میکشد

 

pele1

 

مشخصات :

 

این پله برقی مخصوص گردشگران بوده و در قلب کشور چین، در منطقه انشی گرند کانیون (Enshi Grand Canyon) در استان هوبیی (Hubei) ساخته شده و با ۶۸۸ متر طول (۲۲۵۷ فوت)، طولانی ترین پله برقی جهان لقب گرفته است.

 

منظقه قرار گرفته :

منطقه انشی گرند کانیون در چین یکی از چشم نوازترین مناظر طبیعی جهان را داراست که سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جلب می‌کند و با ساخت این پله برقی طولانی، گردشگران می‌توانند با خیالی آسوده به تماشای مناظر دیدنی و مسحورکننده اطراف خود بپردازند. این پله برقی ظرفیت بالایی نیز دارد؛ به گفته مسوولین چینی و سازندگان طولانی ترین پله برقی جهان ، این پله برقی قادر است در هر ساعت ۷۳۰۰ بازدیدکننده را حمل کند و به همین دلیل، پیش‌بینی می‌شود با این ظرفیت، سالانه چشم ۳۰۰ هزار گردشگر را به تماشای یکی از زیباترین مناظر جهان باز نماید.

 

pele2

 

نحوه ساخت :

لازم به ذکر است  طولانی ترین پله برقی جهان از موادی سازگار با محیط زیست ساخته شده است؛ اسکلتی چوبی داشته و سقف آن نیز از موادی خاکستری و قابل بازیافت درست شده است. این پله برقی در اوایل ماه جاری و در روز ملی چین افتتاح گردیده و هزینه بازدید برای هر شخص، تنها ۳ دلار تعیین شده است.

 

طولانی ترین پله برقی جهان در چین

۷۹ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا