مجله تفر یحی آموزشی

دوچرخه پرنده هم توسط دو مخترع انگلیسی ساخته شد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : دو طراح و مخترع انگلیسی علاقه‌مند به هوانوردی اولین دوچرخه پرنده جهان را ساختند.این ابداع موسوم به XploreAir Paravelo به ترکیب یک دوچرخه مجله اینترنتی کافه 7 : دو طراح و مخترع انگلیسی علاقه‌مند به هوانوردی اولین دوچرخه پرنده جهان را ساختند.این ابداع موسوم به XploreAir Paravelo به ترکیب یک دوچرخه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دوچرخه پرنده هم توسط دو مخترع انگلیسی ساخته شد

دوچرخه پرنده هم توسط دو مخترع انگلیسی ساخته شد

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ : دو طراح و مخترع انگلیسی علاقه‌مند به هوانوردی اولین دوچرخه پرنده جهان را ساختند.این ابداع موسوم به XploreAir Paravelo به ترکیب یک دوچرخه عادی دارای دسته‌ها، صندلی و ترمزهای موجود در بازاربا یک یدک‌کش ضمیمه شامل یک چترنجات و توربوفن پرداخته است.این دوچرخه مانند تمام گونه‌های عادی آن کار می‌کند تا این که چتر آن باز شده و بادبزن به کار می‌افتد. پس از این کار، کاربر می‌تواند از آنچه طراحان آنرا «اردوی پروازی» نامیده‌اند، لذت ببرد.
ساخت اولین دوچرخه پرنده در دنیا توسط دو انگلیسی
این خودرو می‌تواند از هر گونه فضای باز برخاست کرده و به ارتفاع ۱.۲ کیلومتری برسد. سرعت آن نیز به ادعای سازندگان ۴۰ کیلومتر در ساعت است.جان فودن و یانیک رید از لندن اکنون این ابداع خود را در سایت سرمایه‌گذاری کیک‌استارتر برای جمع‌آوری ۷۶ هزار دلار به منظور تبدیل این ایده به محصول قرار داده‌اند.
منبع: تابناک

۱۱۸ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا