مجله تفر یحی آموزشی

دانلود مستند طعم سیب مرتضی پاشایی از شبکه مستند Reviewed by Momizat on . دانلود مستند طعم سیب مرتضی پاشایی از شبکه مستند امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"دانلود مستند طعم سیب مرتضی پاشایی از شبکه مستند" این مطلب در بخش دانلود کده سای دانلود مستند طعم سیب مرتضی پاشایی از شبکه مستند امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"دانلود مستند طعم سیب مرتضی پاشایی از شبکه مستند" این مطلب در بخش دانلود کده سای Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دانلودکده » دانلود مستند طعم سیب مرتضی پاشایی از شبکه مستند

دانلود مستند طعم سیب مرتضی پاشایی از شبکه مستند

دانلود مستند طعم سیب مرتضی پاشایی از شبکه مستند

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”دانلود مستند طعم سیب مرتضی پاشایی از شبکه مستند

این مطلب در بخش دانلود کده سایت کافه سون.نت گردآوری شده است:

دانلود با لینک مستقیم و کیفیت بالا

مستند «طعم سیب» در یک قسمت ۲۵ دقیقه‌ای، پنج شنبه ۲۸ خرداد ماه ، ساعت ۲۰ از شبکه مستند سیما پخش می شود.

«طعم سیب» به بهانه لحظه سال تحویل به سراغ خانواده مرتضی پاشایی می‌رود و روایتگر خاطرات اعضای خانواده اش از سال های مختلف زندگی این هنرمند فقید در اتاق شخصی اش خواهد بود.

در این مستند علی لهراسبی به دیدار خانواده مرحوم پاشایی می رود و سپس به همراه خانواده و هواداران این خواننده مرحوم کشورمان لحظات تحویل سال را بر مزار وی حاضر می شوند و سفره هفت سین خود را در کنار مزار مرتضی پاشایی پهن می کنند.

ناهید دل آگاه تهیه کنندگی «طعم سیب» را بر عهده دارد و بیتا تجلی‌منش نیز کارگردان این مجموعه است. تصویربرداری بر عهده عباس حسن زاده و فرشته شفیعی است و صدابرداری « طعم سیب » را نیز مسیح حدپور سراج انجام داده است. ضمن این که فرشته شفیعی تدوین گر این اثر است و احمد عبداللهی و غزل آلوسی طراحان صحنه « به رنگ سیب » هستند. گفتنی است برای موسیقی متن این مستند از ترانه های مرحوم پاشایی استفاده شده است. (تسنیم)

morteza pashaeiمرتضی پاشایی

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا