مجله تفر یحی آموزشی

تصاویری از بازیگر زیبای ترکیه طوبی بیوکستان به همراه بیوگرافی Reviewed by Momizat on . تصاویری از بازیگر زیبای ترکیه طوبی بیوکستان به همراه بیوگرافی طوبی بیوکستان پنج جولای سال 1982، یعنی 14 تیر 1361 در استانبول به دنیا آمد. بیوگرافی طوبی بیوکستان تصاویری از بازیگر زیبای ترکیه طوبی بیوکستان به همراه بیوگرافی طوبی بیوکستان پنج جولای سال 1982، یعنی 14 تیر 1361 در استانبول به دنیا آمد. بیوگرافی طوبی بیوکستان Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » تصاویری از بازیگر زیبای ترکیه طوبی بیوکستان به همراه بیوگرافی

تصاویری از بازیگر زیبای ترکیه طوبی بیوکستان به همراه بیوگرافی

محبوب کن - فیس نما

تصاویری از بازیگر زیبای ترکیه طوبی بیوکستان به همراه بیوگرافی

طوبی بیوکستان پنج جولای سال ۱۹۸۲، یعنی ۱۴ تیر ۱۳۶۱ در استانبول به دنیا آمد.

n11-1

بیوگرافی طوبی بیوکستان :

هنرمند بسیار زیبا و با استعداد که خدیجه طوبی بیوکستان نام دارد، طوبی بیوکستان پنج جولای سال ۱۹۸۲، یعنی ۱۴ تیر ۱۳۶۱ در استانبول به دنیا آمد.

پدر و مادر طوبی بیوکستان اهل ارزروم هستند و سالها قبل به استانبول مهاجرت کردند. طوبی تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در مدارس خصوصی استانبول به پایان رساند. بیوکستان پس از قبولی در رشته طراحی صحنه و لباس دانشگاه معمار سینان استانبول از سویی به تحصیل ادامه داده از سویی دیگر نیز به بازی در تیزرهای تبلیغاتی مشغول شد. حضور طوبی در دنیای تبلیغات زمینه معرفی این هنرمند را فراهم کرد.

آشنایی طوبی بیوکستان با توموریس گیریت اوغلو زمینه ورود او به دنیای سریال را فراهم کرد. او اولین تجربه بازیگری خود را با ظاهر شدن در آخرین قسمت از سریال “سلطان مکامی” در سال ۲۰۰۳ کسب کرد. او در سال ۲۰۰۴ با بازی در سریال “چمبریم ده گول اویا “توانست خودی نشان داده و به شکلی جدی مطرح شود. همان سال با حضور در فیلم تلویزیونی “گولیزار” ساخته جمال شان کارگردان معروف شایسته دریافت بهترین بازیگر زن شناخته شد.حضور طوبی بیوکستان در تیزرهای تبلیغاتی شرکتهای پنتن، ماکسیموم کارت، کرمینی و مولپد باعث شد تا چهره این هنرمند همواره در اذهان باقی بماند.طوبی در سال ۲۰۰۵ در نقش اول سریال “ایخلامورلار آلتیندا” بازی کرد و بعد از آن در فیلم معروف “بابام و اوغلوم” ظاهر شد.

کارنامه فعالیتهای هنری این هنرمند در سالهای بین ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ با سریال پر طرفدار “عاصی” درخشانتر شد. در سال ۲۰۱۰ با سریال “گونول چلن” یکبار دیگر مورد تقدیر قرار گرفت.طوبی در سال ۲۰۱۱ با اونور سایلاک که او نیز یکی از بازیگران توانای ترکیه ایست ازدواج کرد. ثمره این ازدواج دوقلوهایی به نام های “توپراک” و “مایا “ست.

طوبی بیوکستان اول ژانویه ۲۰۱۲ همراه با ایلکر آکسون در سریالی با عنوان “بیست دقیقه” ایفای نقش کرد. این هنرمد زیبا رو در سال ۲۰۱۴ با بازی در سریال “کارا پارا عاشک” در مقابل انگین آکیورک ایفای نقش کرد.طوبی بیوکستان یکی از زیباترین بازیگران سینما و تلویزیون ترکیه است که با زیبایی طبیعی و چهره معصومانه اش در بین ترکیه ای ها از شهرت بسیاری برخوردار است.
نمایش سریالهای ترکیه ای در بسیاری از کشورهای خاورمیانه، باعث معروفیت بسیاری از بازیگرا ن منجمله طوبی شده است. طوبی با حضور در سریالهای معروفی نظیر “عاصی” و “بیست دقیقه” در بسیاری از کشورهای شرقی به شهرت دست یافته است.

عکس های جدید از طوبی بیوکستان

c16e4a00be7f4525c070a4e98016233c

عکس های جدید از طوبی بیوکستان

ac89067b518d0e6a5df1a49c1e869850

طوبی بیوکستان

m11-1

تصاویر طوبی بیوکستان

m11-2

بیوگرافی طوبی بیوکستان

m11-3

عکس طوبی بیوکستان

m11-4

عکس های جدید طوبی بیوکستان

m11-5

بیوگرافی طوبی بیوکستان

m11-6

بازیگر زیبای ترکیه طوبی بیوکستان

engin-akyurek-3

عکس عروسی طوبی بیوکستان

n11-2

۲۷۲ total views, 3 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا