مجله تفر یحی آموزشی

عوامل تاثیرگذار در شکل و اندازه بینی Reviewed by Momizat on .  عوامل تاثیرگذار در شکل و اندازه بینی   سایت سلامتمقالات پزشکی و بهداشتی آکاایران: محققان حقایق ناشناخته ای از بینی انسان برملا کردند. به گزارش آکاایران: ب  عوامل تاثیرگذار در شکل و اندازه بینی   سایت سلامتمقالات پزشکی و بهداشتی آکاایران: محققان حقایق ناشناخته ای از بینی انسان برملا کردند. به گزارش آکاایران: ب Rating:
شما اینجا هستید: خانه » گوناگون » پزشکی و سلامت » عوامل تاثیرگذار در شکل و اندازه بینی

عوامل تاثیرگذار در شکل و اندازه بینی

محبوب کن - فیس نما

 عوامل تاثیرگذار در شکل و اندازه بینی

 

سایت سلامتمقالات پزشکی و بهداشتی

آکاایران: محققان حقایق ناشناخته ای از بینی انسان برملا کردند.

به گزارش آکاایران: به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، نتایج مطالعات اخیر نشان می دهد، بینی انسان ویژگی های متعددی دارد که انسان از آنها آگاه نیست و اشکال مختلف بینی انسان ویژگی های متفاوتی دارد.

بر اساس مطالعه انجام شده در دانشگاه کالج لندن، شکل و اندازه بینی هر فرد متفاوت است.

شکل بینی در افراد به عوامل مختلفی از جمله عوامل محیطی بستگی دارد؛ برای مثال بینی اروپایی ها اغلب قلمی است و این باریکی به علت انطباق با محیط های سرد و خشک است.

دکتر ادهیکاری از دانشگاه لندن اظهار کرد: محیط و ژن نقش مهمی در تغییر شکل بینی انسان دارد که این شکل برای تنظیم رطوبت موثر است.

استاد آندرس رویز-لینارس هم عنوان کرد: شناسایی اینکه بینی انسان چگونه کار می کند، برای درک اختلالات ژنتیکی مثل اختلالات صورت مفید است. شناسایی ژن های موثر بر شکل بینی ابزاری جدید برای بررسی این نظریه خواهد بود.

عوامل تاثیرگذار در شکل و اندازه بینی

۱۳۵ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا