مجله تفر یحی آموزشی

شایعه یا واقعیت؟فروش گوشت انسان به جای کنسرو تن ماهی+ عکس Reviewed by Momizat on . برخی خبرها نشان داده چین به جای گوشت گاو و گوساله کنسروهایی حاوی گوشت انسان به زامبیا صادر می‌کند. جمهوری زامبیا کشوری واقع در مرکز، متمایل به جنوب آفریقا است. برخی خبرها نشان داده چین به جای گوشت گاو و گوساله کنسروهایی حاوی گوشت انسان به زامبیا صادر می‌کند. جمهوری زامبیا کشوری واقع در مرکز، متمایل به جنوب آفریقا است. Rating:
شما اینجا هستید: خانه » گوناگون » پزشکی و سلامت » شایعه یا واقعیت؟فروش گوشت انسان به جای کنسرو تن ماهی+ عکس

شایعه یا واقعیت؟فروش گوشت انسان به جای کنسرو تن ماهی+ عکس

برخی خبرها نشان داده چین به جای گوشت گاو و گوساله کنسروهایی حاوی گوشت انسان به زامبیا صادر می‌کند. جمهوری زامبیا کشوری واقع در مرکز، متمایل به جنوب آفریقا است. چین از برخی منابع طبیعی موجود در این کشور خود استفاده می‌کند و نگران است که این خبر رابطه بین این دو کشور را به چالش بکشد.
برخی دیگر از منابع مدعی شده‌اند که بیشتر کنسروهای گوشتی صادرشده از کشور چین تاریخ انقضای مطمئنی ندارند و بسیاری موارد تاریخ انقضای آن‌ها بعد از صادر شدن به زامبیا گذشته است.
فروش گوشت انسان به جای کنسرو تن ماهی+ عکس
                     شایعه یا واقعیت؟فروش گوشت انسان به جای کنسرو تن ماهی+ عکس
بعد از انتشار چنین خبرهایی کشور زامبیا به طور جدی این موضوع را پیگیری کرد.
چین انتشار چنین موضوعی را بی پایه و اساس و روشی برای بدنام کردن کشور خود می‌داند و به منتشرکنندگان و ترویج‌دهندگان چنین خبرهایی ابراز نارضایتی و شکایت کرده است. با این حال بررسی‌ها همچنان ادامه دارد تا صحت موضوع بررسی شود.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا